Voteaza jucatorul

  • Autor subiect DeletedUser5870
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5870

Guest
Acestia sunt jucatori aflati in top 12 global.

2ld9hmd.jpg


Votati jucatorul pe care il considerati cel mai bun in functie de urmatoarele criterii :

Nume jucator ___________
Puncte jucator : -/10
Puncte batalie in atac : -/10
Puncte batalie in aparare : -/10
Alianta de care apartine : -/10
Reputatia jucatorului : -/10


Puteti explica ,daca doriti, in cateva cuvinte nota acordata.
 

DeletedUser5870

Guest
Indraznesc eu sa votez un jucator :)


Nume jucator : Chas3r
Puncte jucator : 9/10 - nota 9 pentru ca am considerat ca nu doreste sa se opreasca aici
Puncte batalie in atac : 10/10 - ocupa locul I si la aceasta categorie 974.950 puncte
Puncte batalie in aparare : 7/10 - 601.021 puncte
Alianta de care apartine : 9/10 - o alianta ce ocupa un loc fruntas in top 12 aliante, dupa media punctelor s-ar clasa chiar pe locul 1
Reputatia jucatorului : 10/10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser598

Guest
Nume jucator : Chas3r
Puncte jucator : 10/10 - nu se satura asta de puncte... lacom! =)
Puncte batalie in atac : 10/10 - Intradevar e un luptator neobosit. :)
Puncte batalie in aparare : 9/10 - am pus 9 sa nu se considere perfect...dar merita si 10 din plin... :p
Alianta de care apartine : 10/10 - o alianta cu nume mare,oameni deosebiti si... gasca mea virtuala! :))
Reputatia jucatorului : 10/10 - merita mai mult decat i se poate acorda in acest sondaj.
 

DeletedUser

Guest
Nume jucator : Chas3r
Puncte jucator : -/10 - 10/10
Puncte batalie in atac : -/10 - 10/10 - oricine vrea sa piarda, apelati cu incredere la Chas3r! :)
Puncte batalie in aparare : -/10 - 7/10 - nu prea il ataca nimeni, doar colegii sa mai sparga din corabii :))
Alianta de care apartine : -/10 - 10/10 - Cel mai bun lider pe care l-am avut de cand joc grepolis!
Reputatia jucatorului : -/10 - 10/10 - No Comment.
 

DeletedUser245

Guest
In primul rand felicitari moderatorului ramyra25tm. Se vede ca incearca sa insufleteasca acest forum prin topice noi.

Parerire mai sus mentionate despre chas3r sunt foarte adevarate. Totusi ma abtin sa il votez pe el dar il felicit pentru reputatia pe care si-a construit-o pe lumea Alpha.

Votul meu merge catre :
Nume jucator Sporoski
Puncte jucator : 10/10
Puncte batalie in atac : 10/10 - (SW)
Puncte batalie in aparare : 9/10 - (D)
Alianta de care apartine : 10/10 - :pro:
Reputatia jucatorului : 10/10 - (P)(P)(P)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Idem Edy. Felicitari si lui Sporoski pentru locul in clasament!:)
 

DeletedUser5870

Guest
Daca aveti un jucator preferat ,care desi nu se afla in top 12 , dar considerati ca merita aprecierile voastre privind activitatea in joc , atat pentru calitalile de luptator cat si calitatea de a fii un bun lider, va rog nu ezitati sa il votati argumentand alegera facuta.

Haideti sa votam jucatorul preferat, totusi unul dintre scopurile acestui sondaj este acela de a descoperi si alte calitati pe care le au acesti jucatori care va sunt alaturi in joc, prin implicarea lor in alianta de care apartin , prin ajutorul acordat fiecaruia,etc.
 

DeletedUser

Guest
Nume jucator : Chas3r
Puncte jucator : 10/10 - nota 9 Atata timp cat va continua sa joace,va fi pe primul loc
Puncte batalie in atac : 10/10 - Ataca tot ce e rosu,nimic nu misca pe langa el
Puncte batalie in aparare : 7/10 - el ar vrea sa se apere si sa faca cultura,dar cine sa il atace
Alianta de care apartine : 10/10 - Sunt doar 2 aliante ce merita mentionate pe lumea Alpha iar Die. este una din ele
Reputatia jucatorului : 10/10
 

DeletedUser1530

Guest
Nume jucator : Chas3r
Puncte jucator : 10/10 -
Puncte batalie in atac : 10/10
Puncte batalie in aparare : 10/10
Alianta de care apartine : 10/10
Reputatia jucatorului : 10/10....pam pam
 

DeletedUser

Guest
Nume jucator : Sporoski
Puncte jucator : 9/10
Puncte batalie in atac : 10/10 ( fiind cel mai agresiv jucător de pe Alpha . )
Puncte batalie in aparare : 7/10 ( are ghinionul a nu fii atacat din câte văd .. )
Alianta de care apartine : 9/10
Reputatia jucatorului : 9/10
 

DeletedUser2467

Guest
Votul meu merge catre :
Nume jucator edy4valyi
Puncte jucator : 10/10
Puncte batalie in atac : 10/10 - (SW)
Puncte batalie in aparare : 10/10 - (D)
Alianta de care apartine : 10/10 - :pro:
Reputatia jucatorului : 10/10 - (P)(P)(P)
 

DeletedUser

Guest
Nume jucator : Casalotul
Puncte jucator : 9/10
Puncte batalie in atac : 10/10 Destul de agresiv ( nu-l sicanati mediteaza)
Puncte batalie in aparare : 8/10 ( mai se gaseste ici colo cate unu din an in Paste .. )
Alianta de care apartine : 10/10
Reputatia jucatorului : 10/10 :pro:
 

DeletedUser

Guest
Trebuie musai să alegem pe cel mai bun? Dacă nu, eu aș face prezentarea lui cu-bis.
p.s. @nokent: da, e agresiv și bun casalotul, dar mulți au crescut fără să fie atacați, având colegii lângă.

Hai că revin și eu zilele astea, mai am ceva treabă. Sper să nu-mi simțiți lipsa :p
 

DeletedUser

Guest
Trebuie musai să alegem pe cel mai bun? Dacă nu, eu aș face prezentarea lui cu-bis.
p.s. @nokent: da, e agresiv și bun casalotul, dar mulți au crescut fără să fie atacați, având colegii lângă.

Hai că revin și eu zilele astea, mai am ceva treabă. Sper să nu-mi simțiți lipsa :p

cine e cu-bis ?
 

DeletedUser1644

Guest
Trebuie musai să alegem pe cel mai bun? Dacă nu, eu aș face prezentarea lui cu-bis.
p.s. @nokent: da, e agresiv și bun casalotul, dar mulți au crescut fără să fie atacați, având colegii lângă.

Hai că revin și eu zilele astea, mai am ceva treabă. Sper să nu-mi simțiți lipsa :p


sa sti ca eu am crescut pe spatele colegilor intr-adevar... daca la asta te-ai referit...:))

am stat si am atacat de nebun zilnic stiind ca am colegi langa mine care-mi apara funduletul mare..:))

dealtfel se si vede din clasamentul aparator cat de multe trupe si-au jertfit ei la mine... pff

daca te refereai la CU-BIS imi cer scuze pentru postarea acida..:)


o zi buna si credema ca abea astept sa te intorci... am ramas dator..:p
 

DeletedUser

Guest
cine e cu-bis ?
Dăi sărci pe goagăl.

@cașalotul: M-am referit că, nefiind atacați de cei din jur, având colegii alături, mulți au avut posibilitatea să meargă mult pe atac, spre deosebire de mine, de exemplu, care am orașe pe 4 mări și toate în zona roșie.

Dator n-ai rămas, poate doar cu vreo 2 nopți nedormite, eu am dormit tun :)
 

DeletedUser1644

Guest
Dăi sărci pe goagăl.

@cașalotul: M-am referit că, nefiind atacați de cei din jur, având colegii alături, mulți au avut posibilitatea să meargă mult pe atac, spre deosebire de mine, de exemplu, care am orașe pe 4 mări și toate în zona roșie.

Dator n-ai rămas, poate doar cu vreo 2 nopți nedormite, eu am dormit tun :)


daaaaaaa... de atat de bine ce dormeai imi luam bufnite pe atacuri la 4-5 dimineata.... ma lasi cu dinastea??

iar cu somnu meu nu te preocupa ca nici eu nu ma preocup macar..:))

te astept sa revi sa dansam amandoi romantic asa pe racoare..:))
 

DeletedUser

Guest
Păi aveam tren la 7 :)) Să fac poză la biletul de tren? :p

Există o problemă, nu știu să dansez, cu atât mai puțin cu peștii.
 

DeletedUser1644

Guest
Păi aveam tren la 7 :)) Să fac poză la biletul de tren? :p

Există o problemă, nu știu să dansez, cu atât mai puțin cu peștii.


intindete,intindete... aici esti bun la dat din papagal... ramane sa te vad si pe harta...

te las cu ce ai invatat... si ma intorc la ale mele..
o zi senina...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus