Vot luna mai

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Votez pentru:


  • Total votanți
    46
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
bravo, bravo...m-ai barat :))))
era punctul meu de vedere, nu trebuie sa fii de acord :p in plus cred ca toti care joaca,se distreaza...unii mai mult, altii mai putin. cat priveste partea cu marimea orasului, nu stiu cum te poti distra asa:)) oare te uiti la oras dimineata si spui : " Oaaaaaaa, ce cazarma mare am!!!! vaaaaaai, dar si ce dar si port!!!! dar minele...vai, minunat! ce ma distreeez pe grepo!!!! ioiiii! "=)))
Iar nu ai inteles ce vreau sa spun...este vorba de stilul de joc propriu pe care il adoptam fiecare...si nu tinem cont daca suntem criticati sau apreciati de felul cum jucam, atat timp cat ne face placere sa jucam in felul nostru...;)...
Tu deja apreciezi prea mult un jucator pentru performantele sale dintr-un singur punct de vedere incat uiti ca mai sunt si alte calitati, alte stiluri care trebuie apreciate...mie de exemplu imi place cum ataca fantotzy, imi place cum face rost valjan de puncte de cultura, imi place cum doc36 isi stabilizeaza zona cedand orase peste orase ca sa fim cati mai multi in zona, imi plac atatea, insa stiu ca toate necesita multa munca si merita apreciate in mod egal...
Ramane la alegerea noastra sa alegem care sa fie jucatorul luni,dar nu avem dreptul sa criticam un alt stil de joc, sau sa le comparam ca asta e mai bun si ca altul e mai prost...
 

DeletedUser6553

Guest
Felicitari adi,se intampla rar dar se intampla,ai avut si tu un moment de stralucire!

P.S.:Nu ti-o lua in cap;).
 

DeletedUser

Guest
m-am abtinut de la comentarii pentru a nu abera pe langa subiectul topicului, destul de spamat, de altfel. ca si voi, am facut lobby unui prieten. avand in vedere ca am jucat atat impreuna cu unul, cat si impotriva altuia , ma opresc din a comenta.
dar nu avem dreptul sa criticam un alt stil de joc, sau sa le comparam ca asta e mai bun si ca altul e mai prost...
nu mi-am permis a spune vreodata despre un jucator ca e bun sau prost (in cel mai rau caz, am spus ca e jucator slab)...si nici macar eu nu am spus-o, ci rapoartele :)
spor!
 

DeletedUser

Guest
m-am abtinut de la comentarii pentru a nu abera pe langa subiectul topicului, destul de spamat, de altfel. ca si voi, am facut lobby unui prieten. avand in vedere ca am jucat atat impreuna cu unul, cat si impotriva altuia , ma opresc din a comenta.

nu mi-am permis a spune vreodata despre un jucator ca e bun sau prost (in cel mai rau caz, am spus ca e jucator slab)...si nici macar eu nu am spus-o, ci rapoartele :)
spor!

Unii spun ca se abtin de la comentarii ,dar nu o fac,ceea ce ma face sa cred ca e unul din dusmanii mei de pe theta, unde am facut ce am vrut si il asigur ca m-am distrat grozav cu ei fara a fi pe primul loc la atacatori...eu doar le luam orasele...normal ca sunt unii care nu ma inghit dar nu prea-mi pasa mie de ei...
"jucator slab".. aici se forteaza tipul putin...as vrea sa spuna daca a reusit sa-mi ia mie vreun oras,ca timp ar fi avut...

Eu mi-am propus si aici ,ca si acolo,locul 1 in clasament si sunt in grafic...asta spre deosebire de altii care cauta prin rapoarte, desi nu au rapoarte ,ci doar un clasament....

Le multumesc celor care m-au votat!
 

DeletedUser7851

Guest
Voi votați sau filozofați?
Mai sunt doar câteva ore...
 

DeletedUser6817

Guest
Unii spun ca se abtin de la comentarii ,dar nu o fac,ceea ce ma face sa cred ca e unul din dusmanii mei de pe theta, unde am facut ce am vrut si il asigur ca m-am distrat grozav cu ei fara a fi pe primul loc la atacatori...eu doar le luam orasele...normal ca sunt unii care nu ma inghit dar nu prea-mi pasa mie de ei...

Pardon, adversar, nu "dusman", ca doar nu ti-a taiat familia...

Atat am avut de zis..
 

DeletedUser

Guest
Unii spun ca se abtin de la comentarii ,dar nu o fac,ceea ce ma face sa cred ca e unul din dusmanii mei de pe theta, unde am facut ce am vrut si il asigur ca m-am distrat grozav cu ei fara a fi pe primul loc la atacatori...eu doar le luam orasele...normal ca sunt unii care nu ma inghit dar nu prea-mi pasa mie de ei...
"jucator slab".. aici se forteaza tipul putin...as vrea sa spuna daca a reusit sa-mi ia mie vreun oras,ca timp ar fi avut...

Eu mi-am propus si aici ,ca si acolo,locul 1 in clasament si sunt in grafic...asta spre deosebire de altii care cauta prin rapoarte, desi nu au rapoarte ,ci doar un clasament....

Le multumesc celor care m-au votat!
Pff...ai mari probleme!
1. nu am jucat pe theta , ba chiar nu am jucat cu tine pe vreo lume...nicidecum sa fim dusmani...pur si simplu nu am auzit unul de altul :)
2. nu am avut onoarea sa-ti iau vreun sat si nici tu mie, ca sa nu mai spun ca nu am avut onoarea de a te cunoaste pana la vedera temei asteia, iar comentariile tale nu isi au rostul atata vreme cat chiar nu am vrut sa-ti fac tie anticampanie...doar mi-am sustinut un prieten despre care stiu ce poate
3. dai dovada de atat de multa infatuare, incat nu te recunosc in descrierile colegilor tai...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus