Voi vorbiti serios?

  • Autor subiect DeletedUser14175
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14175

Guest
exista un singur admin care raspunde la tichete pe lumea chi? Am cerut in mod special in titlu sa nu se implice mr jack, iar acum astept de 9 ore si jumatate ca sa imi raspunda alt admin ! Este scandalos ! Sa va fie rusine !
 

DeletedUser7851

Guest
Inainte de a arunca cu noroi ar trebui sa iei in calcul mai multe aspecte: complexitatea problemei, perioada in care ne gasim, etc.
Te rog sa te calmezi si sa ai putina rabdare, suntem si noi oameni. Ti se va raspunde la tichet cat se poate de repede.
 

DeletedUser14175

Guest
Trebuie sa imi raspunda simplu cu da sau ba
Deci nu e asa de complexa aceasta problema !
Deci sa inteleg ca de la 10 de dimineata pana acum, la 8, nu voi gasi in veci un admin on?
 

ciclin

Stie Tot
Mai domne'.... ei nu sunt angajati ca sa poata sta la program ...poate pur si simplu au probleme si ei....





Am stat si 1 zi intreaga ... dar totusi mi s-a raspuns
 
Ultima editare:

DeletedUser15009

Guest
Ei fac voluntariat pt grepolis, nu sunt angajati cu salariu sa stea non-stop pentru voi :))
 

DeletedUser15020

Guest
dupa 12 ore mi s-a raspuns, dar acum astept de 27 de ore sa imi raspunda Stil la tichet ;)
 

DeletedUser15020

Guest
Mi-o raspuns, dar mai astept inca 24 de ore sa imi continue de raspuns la tichet ;)
Cam 28 de ore am asteptat ;)
 

DeletedUser14317

Guest
Suna la 112 poate au și pe grepolis un astfel de serviciu :))
 

DeletedUser15020

Guest
:)))
Serviciul de consultanta grepolis :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14105

Guest
Sa știi ca asta este o munca voluntara. Și trecând peste asta pe Chi sunt mai putini admini tocmai și de aceea e posibil sa nu se răspundă cu aceeași viteza ca pe lumile noi. Nu poți avea pretenția de la 1-2 oameni sa stea non stop pe Chi....
 

DeletedUser15020

Guest
singurul 24/24 de pe chi este mr jack
cu care se pare ca nu avem ce mai discuta
inchide tichetele imediat ce sunt deschise, incalca privatiunea conturilor la care spune ca tine foarte mult, dar i-am demonstrat ca incalca acest lucru cu nonsalanta ... astept sa imi raspunda stil si sa clarific cu el ...
daca nu se rezolva, incep sa sap prin trecutul lui jack si voi cere si nemtilor sa se implice ... daca joaca murdar, pot intra si eu in acest joc
 

DeletedUser13231

Guest
singurul 24/24 de pe chi este mr jack
cu care se pare ca nu avem ce mai discuta
inchide tichetele imediat ce sunt deschise, incalca privatiunea conturilor la care spune ca tine foarte mult, dar i-am demonstrat ca incalca acest lucru cu nonsalanta ... astept sa imi raspunda stil si sa clarific cu el ...
daca nu se rezolva, incep sa sap prin trecutul lui jack si voi cere si nemtilor sa se implice ... daca joaca murdar, pot intra si eu in acest joc


prietene, "nemtii" NU se vor implica sub nici o forma pe situl romanesc (orice ai spune tu), asa ca relax....
 

DeletedUser

Guest
singurul 24/24 de pe chi este mr jack
cu care se pare ca nu avem ce mai discuta
inchide tichetele imediat ce sunt deschise, incalca privatiunea conturilor la care spune ca tine foarte mult, dar i-am demonstrat ca incalca acest lucru cu nonsalanta ... astept sa imi raspunda stil si sa clarific cu el ...
daca nu se rezolva, incep sa sap prin trecutul lui jack si voi cere si nemtilor sa se implice ... daca joaca murdar, pot intra si eu in acest joc

Asteapta mult si bine :)) .

Eu astept 1 raspuns de la D-ul Still de aproape 1 saptamana :))))))

Cat despre nemti :))))) Vezi sa nu...

P.s Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul :p
 

DeletedUser15020

Guest
S-ar putea sa ma cam cert urat cu mr jack. Am impresia ca puterea l-a cam corupt...
Ce vrei sa spui cu
Sa inteleg ca numai domnul Stil are credibilitate ?

- - - Actualizat - - -

Asteapta mult si bine :)) .

Eu astept 1 raspuns de la D-ul Still de aproape 1 saptamana :))))))

Cat despre nemti :))))) Vezi sa nu...

P.s Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul :p
Trebuie sa iti raspunda, daca e tichet, in maxim 48 de ore ... Asta e bataie de joc ...

- - - Actualizat - - -

prietene, "nemtii" NU se vor implica sub nici o forma pe situl romanesc (orice ai spune tu), asa ca relax....

Am ramas cu speranta mistere ... Altceva nu mai am :'(
 

DeletedUser13231

Guest
Sa inteleg ca numai domnul Stil are credibilitate ?

Nu e vorba de credibilitate, "nemtii" nu se mai amesteca absolut deloc, Stil e un fel de sef absolut

- - - Actualizat - - -

Am ramas cu speranta mistere ... Altceva nu mai am :'(

Nici o sansa, au mai incercat si altii in Germania, asa ca relax

I ceea ce priveste cearta cu jack, nu stiu cat este de realizabil, in conditiile in care la el e "painea si cutitul"
 

DeletedUser15020

Guest
Am nevoie de un sigur lucru ca sa demonstrez ca e "corupt"
Dar nu stiu cum sa fac rost de acel lucru ...
Mr.Stil ... se fac aproape 48 de ore de cand am raspuns la tichet si aveti obligatia sa raspundeti in decurusl a 48 de ore !
 

DeletedUser

Guest
@iondaime: "Nemtii" sunt tot timpul implicati in joc... Doar e a lor.. :p

Acum, revenind la tichet.. Timpul mediu acceptat de raspuns e de 24 de ore... In general, "probleme" ca ale tale nu sunt prioritare..

Doi la mana, cand faci rost de "acel ceva" ce-ti lipseste ca sa "dovedesti" ca Jack e corupt esti binevenit sa revi. Pana atunci Jack este moderator de joc ce-si da cel mai mare interes si are cea mai mare contributie in aceasta comunitate.. Iar teme ca aceasta, in care un jucator ce mai zilele trecute a incalcat destul de grav regulamentul de joc vine cu tot felul de opinii neargumentate care mai de care mai .. exagerate, sa le zicem.. nu-si are locul aici..

O zi buna..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus