Vine sarbatorile recruteaza

  • Autor subiect prost.crescut
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara, si bine v-am gasit dragii mei . va scrie un lider al aliantei vine sarbatorile.

Pe aceasta cale dorim sa anuntam ca s-au deschis recrutarile de pe data 07.01.2011 ora 23:00.

Recrutam doar FETE

Invitatii puteti sa-mi cereti mie ( prost.crescut ) , sau lui cata29 , noi suntem 2 baietii seriosi,cu capul pe umeri care dorim sa facem pasul cel mare, si anume sa ne insuram , a venit si vremea noastra, vorba aceea :D

In aceasta alianta toata lumea este egala , toate lumea are drepturi depline, daca nu avem incredere atunci ce rost are sa formam o alianta ?

Va multumim, si va asteptam cu drag.

P.S. : Daca doriti si alte informatii suplimentare, astept sa scrieti aici, sau un PM ( pe forum sau in joc )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce mai mod de agatat, totusi nu crezi ca esti prea direct???
 

DeletedUser3207

Guest
Invitatii puteti sa-mi cereti mie ( prost.crescut ) , sau lui cata29 , noi suntem 2 baietii seriosi,cu capul pe umeri care dorim.........

Dupa username-ul de forum..........nu e asa de serios si cu capul pe umeri.........

Totusi sper ca e o gluma.........daca e adevarat,atunci cred ca sunt primii di Romania care fac acest lucru!:eek:

Frumoasa tehnica de a agata!Trebuie sa o incerc si eu:D
 

DeletedUser

Guest
Dupa username-ul de forum..........nu e asa de serios si cu capul pe umeri.........

Totusi sper ca e o gluma.........daca e adevarat,atunci cred ca sunt primii di Romania care fac acest lucru!:eek:

Frumoasa tehnica de a agata!Trebuie sa o incerc si eu:D

Acelasi username am si in joc, si nu este gluma , chiar recrutam doar fete ! Si da ne numim : vine sarbatorile, cine are cont pe epsilon poate sa verifice foarte usor, deci da recrutam doar FETE , numai fete , baieti nu acceptam in alianta.

noi jucam acest joc sa ne distram, sa ne simtim bine , nu ca altii ...
 

DeletedUser

Guest
va distrati doar cu fetele nu ? asa va jucati voi ? :D:D
PS:trebuie sa incerc si eu :D:D =))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus