Versiunea de joc 2.291

Stil

Community Manager
Versiunea de joc 2.291

Dragi jucători,
Vă aducem la cunoștință că în data de 12 Iulie se va face actualizarea jocului la versiunea 2.291 implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Îmbunătățiri:


  • Am introdus o nouă fereastră pop-up de selecție a eroilor în simulator, facilitând alegerea acestora pentru bătăliile tale.
Remedieri de erori:


  • Orice combinație de sirene, mișcare îmbunătățită a trupelor și Atalanta va afișa acum ora corectă de călătorie și de sosire.
  • Data de începere a calculului pentru obiectivul comunității Asasinii Spartani a fost fixată.
  • Am remediat o problemă de afișare cu timpul pentru ținerea Olimpului.
  • Am remediat o problemă în care mai mulți jucători nu au putut să deschidă sau să vadă Olimpul după ce acesta a apărut.
  • Windows-ul nu mai poate fi tras accidental din ecranul jocului pe versiunea noastră mobilă.
  • Bara de obiective comunitare pentru Asasinii Spartani a fost ajustată pentru a se afișa corect atunci când strălucește.
  • Salvarea textului inserat într-o casetă de text nu va mai redeschide inutil tastatura pe mobil.
  • Nivelurile artefactelor vor fi acum alocate corect în finalul jocului, asigurând o distribuție corectă.
  • Cumpărând un căpitan pentru prima dată, făcând clic pe planul de atac, acum va actualiza corect fereastra și va deduce aur o singură dată.


gpcl-line.png


Nu uitați să lăsați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI.

Echipa Grepolis
 
Sus