Versiunea de joc 2.227

DeletedUser16668

Guest
Cateva aspecte referitoare la aplicatia mobila:
1. Aplicatia intra in crush atunci cand incerc sa intru in cazarma sau port pentru a antrena unitati noi in timp de misiunile de la barbari sunt in cooldown
2. Atunci cand selectezi “sprijin olimp” prin portal iti apare un meniu unde default este optiunea de “atac olimp”... daca tot exista 2 optiuni de ce nu se inplementeaza cum este pe versiunea de PC
3. Atunci cand ataci o fantoma cand esti in bonusul de incepator nu primesti nicio insitiintare ca iti vei pierde protectia, dar am inteles ca dupa ce atacul ajunge pe fantoma iti pierzi protectia.

more to come
 

DeletedUser16668

Guest
Mentionez ca am facut tiket but still no answer (ca de obicei as putea sa adaug)
 
"
Într-un efort de a aborda feedback-ul primit de la jucători cu privire la impactul pe care îl pot avea atacurile spam asupra experienței dvs. de joc, am adăugat numele atacatorului pentru a trimite notificările primite în aplicație pentru atacurile primite. Aceasta este doar o schimbare, pe care o vom implementa în următoarele săptămâni, care va constitui un „pachet” de caracteristici ce vizează, în mod special, scăderea eficacității utilizării atacurilor spam ca tactică.

Sperăm, că vă vor ajuta, să aveți o opțiune de a menține un echilibru sănătos între viața de zi cu zi și joc. "
@Stil dc nu sunteti mai explicit?Se va lua ban pentru atacurile spam?Da sau nu?
 

saca 24

Stie Tot
Pentru atacurile spam ar trebui dat bann, apoi confiscate averile, luate toate proprietatile/terenurile, bagati la puscarie 25 de ani cu executare fara drept de eliberare conditionata.Sa fie tinuti cu juma' de masa pe zi, constand intr-o cana cu apa de ploaie si un colt de paine ros de sobolani.
Celula sa fie de 2 metri patrati, fara lumina. :))))
Stil, ia atitudine.

Stiu, sunt sadic. :)))))
 
Sus