Versiunea de joc 2.220

Stil

Community Manager
Changelog 2.220


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 19 august, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.220, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Caracteristici noi și modificări

  • Am adăugat o opțiune, în meniul setări, pentru a primi notificări la finalizarea recrutării de unități.
  • După analizarea feedback-ului din partea comunității, am decis, să dezactivăm moralul în timpul asediilor asupra lumilor cu cucerire. Această modificare nu se va aplică pentru cuceriri asupra orașelor fantomă.
Erori rezolvate

  • Am rezolvat câteva mici erori de text în fereastra de informații pentru Templele Mici.
  • Templele din lumile Olimp nu vor mai ocupa un loc în oraș în timpul asediului.
  • Conținutul comenzilor primite pe un templu de la alți jucători nu mai poate fi văzut de asediant.
  • Fereastra Informații despre templu arată în mod corect capacitatea crescută de transport în care orașul de sprijin a cercetat Cușete.
  • Dezvoltarile templelor care îmbunătățesc producția de resurse ajustează acum corect producția pe oră afișată în colțul din dreapta sus al ecranului. Aceasta a fost numai o problemă de afișare.
  • Dezvoltarea Templului Portal nu va mai fi afișat dacă un jucător lasă o alianță cu un templu portal pentru una fără portal.
  • Timpul de călătorie pentru comenzile cu navele Atalanta și Transport Rapid sunt afișate în mod constant atât în versiunea App, cât și în browserul jocului.
  • Comenzile active cu Coiful celor nevăzuți nu vor fi afișate pe fereastra de informare a unui templu în timpul perioadei lor de invizibilitate.
  • Satele de țărani din prezentarea generală a hărții se vor actualiza atunci când resursele sunt colectate folosind din nou Prezentarea generală a satelor.
  • Festivalurile orașului și procesiunile victoriei vor arăta din nou timpul rămas în Privirea Generală asupra Culturii.
* Descoperit pe server-ul pe beta, nu a apărut pe lumile deschise.

gpcl-line.png

Nu uitați să lăsați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI.

Echipa Grepolis

footer.png
 
Sus