Versiunea 2.97

Stil

Community Manager
Versiunea 2.97


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 07 Octombrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.97, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În acest update am ajustat câteva lucruri în Agora, am adăugat un nou filtru pentru Piață și am remediat unele erori.

Îmbunătățiri


  • S-a ajustat puțin ecranul "crează oferta" de la Piață și a fost adăugat un nou filtru numit "Toți, dar fără dușmani".
  • Ecranul Agora a fost schimbat:
    • Lungimea butonului se potrivește acum casetei.
    • Pictograma de aur a Jocurilor Olimpice a fost schimbată.
    • Costurile pentru procesiunile victorioase sunt acum afișate într-un stil nou.


Probleme rezolvate


  • A fost remediată o eroare ce apărea atunci când nava de colonizare nu era listată în rapoarte, în timpul asediului.
  • Timpul maxim de livrare nu funcționa corespunzător.
  • Modificările din tabul "crează oferta" din Piață se pierdeau la schimbarea tabului.
  • Privirea generală asupra "Jucătorilor recrutați" indica un buton pentru colectarea aurului, chiar dacă jucătorul colectase deja aurul pentru 10 invitații.


Așa cum se întâmplă întotdeauna, în timpul operațiunii de actualizare, va exista o scurtă întrerupere în funcționarea jocului. Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri create în această perioadă.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI


Echipa Grepolis Romania

[gpfooter][/gpfooter]
 
Sus