Versiunea 2.60

DeletedUser13478

Guest
sincer sa va spun nu imi place mie unu chiar deloc, si nu sunt chiar singurul majoritatea colegilor mei din allianta de pe lumea upsilon DK avem aceasi parere, e foarte ciudat prezentarea orasului e pe tot ecranul, treaba cu garda la secunda nu mai putem , cand refacem trupele e aiurea sa mi se deschida pe tot ecranul orasul, unde aveam cand dadeam click pe "mergi la" acum e "selectare oras" deci nu te m-ai duce pe insula respectiva e aiurea rau de tot, ingreuneaza jocul cu mult e suficient ca e viteza mica ne m-ai trebuia si asta si leo rezolvat pe toate.. poate unora cu 3-4-5 orase le este ok, da mie unu nu. si sunt convins ca nici altora

PS: cum era pana acum inainte sa se bage versiunea asta era foarte bine.. cu interfata noua nu m-ai comentez nimic..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Foarte , foarte urat jocul acum...
Vese , ai mare dreptate!
 

DeletedUser13478

Guest
si nu vreau sa o luati ca si o suparare, am tot respectul fata de voi si ca doriti sa faceti acest joc online m-ai frumos si va straduiti sa iasa din ce in ce m-ai bine, da parerea mea este ca uneori la adaugarea unor versiunea care schimba in special interfata jocului ar fi de preferat un topic special pe forum in care doriti sa adaugati x si y detalii despre versiunea respectiva ce facilitati are dinainte,daca ingreuneaza jocul actual cu noua interfata sau ceva, eu in mesajul dat despre noua versiune, nu vad nicaieri ca scrie ingreuneaza refacerea orasele,la trimiterea navelor,butonul "mergi la" care era acum "selectare" va fi inlocuit, si un mesaj global pe server sa se anunte despre ce e vorba si cu start vot cati doresc asta si cati nu, se iau unele decizi gata bagam versiunea asta e super tare o sa le placa la toti, nu nu e asa chiar deloc sunt unele lucruri adaugate fara nici un rost, mie unu sa fiu sincer nu pot sa ma m-ai joc pe versiunea asta si cred ca nici alti, am orase de refacut pierd m-ai mult timp ca si pana acum sa le refac e suficient ca e viteza mica pe joc neo aparut si asta pe langa asta cand am de trimis nave pierd timp cu treaba asta .. cine nu crede si nu e asa ii dau drumu sa incerce si dupa il astept cu parerea lui... a stricat toata placerea jocului... ar fi de preferat sa adaugi la loc versiunea dinainte celei de acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
era mai bine inainte:( macar sa ne putem alege...cum vrem din setari...:(
 

DeletedUser13478

Guest
noua interfata ma incurca total in tot ceea ce vreau sa fac absolut tot, de la trimiterea resurselor pana la adaugare pe orase, la trimiterea atacurilor la secunda totototot, la 2-3-5 orase cum am zis , nu se simnte, da mie unu se simnte suficient, daca alti cred ca e oke asa ok le doresc spor la joc si ii invit sa-mi refaca si mie orasele , poate le place m-ai mult asa.. sau ne lasam de treaba, alta solutie nu gasesc sa stricat rau de tot treaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6873

Guest
Ceea ce nu intelegi tu cat si altii este ca , la implantarea unei noi versiuni nu prea se tine cont de ceea ce vor jucatorii pentru ca "ordinele vin de undeva de sus" si ele trebuiesc respectate chiar daca asta poate trezi nemultumirile unor jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Naspa rau , ma obisnuisem intr-un fel acum e total altfel...tre sa stau sa dau comutare insula etc spanac la tava.
Chiar nu inteleg toate modificarile astea aiurea , zici ca sunt facute special ca sa incurce lumea, nu sa imbunatateasca gameplay-ul... poate imi spune si mie cineva din staff ce aspecte pozitive au adus schimbarile astea la interfata?
Macar lasati-ne posibilitatea de a alege si interfata veche.
 

DeletedUser13478

Guest
Naspa rau , ma obisnuisem intr-un fel acum e total altfel...tre sa stau sa dau comutare insula etc spanac la tava.
Chiar nu inteleg toate modificarile astea aiurea , zici ca sunt facute special ca sa incurce lumea, nu sa imbunatateasca gameplay-ul... poate imi spune si mie cineva din staff ce aspecte pozitive au adus schimbarile astea la interfata?
Macar lasati-ne posibilitatea de a alege si interfata veche.

sunt deacord cu tine, ar fi oke macar sa avem posibilitatea de a alege din interfata veche si cea noua, care vrea pe cea noua sa joace si care nu le place nu le convine pe cea veche.
 

DeletedUser

Guest
nici mie nu imi place aceasta interfata noua.. mi se pare aiurea.. te incurca foarte mult.. deoarece acuma trebuie da dai mai multe clikuri.. pe insula-oras.. foarte nasoala.. am mai spus.. incetul cu incetul grepolis-ul va deveni ceva gen forge of empires & triburile
degeaba ne luptam noi cu admini si alte persoane "mari"de la noi.. deoarece ei fac doar ce li se spune..
praf
 

DeletedUser

Guest
naspa frate :-O naspa naspa oare nu se poate pune inapoi versiunea aia ???
 

DeletedUser

Guest
As zice mai bine sa apreciati munca depusa, ca doar pentru noi s-a facut :D
"Schimbarea este singura care nu se schimba ! "
 

DeletedUser13478

Guest
As zice mai bine sa apreciati munca depusa, ca doar pentru noi s-a facut :D
"Schimbarea este singura care nu se schimba ! "
Pai ce sa apreciem din moment ce ne incurca si ingreuneaza jocul ? asta? un lucru cu folos atunci da.. la interfata aceasta nu ii vad rostul, stil am si eu rugamintea sa ne raspunsi care e probabilitatea sa se puna din nou versiunea dinainte?
 
Sus