Versiunea 2.49

DeletedUser

Guest
Salut,

Puteti sa afisati si timpul pana la urmatoarea solicitare/jefuire de resurse pentru satele de pe insula in interfata grafica/pe harta?

Momentan acel timp este vizibil doar daca intram pe fiecare sat in parte.
Ar fi de ajutor daca am putea vedea timpul ramas pana la urmatoarea solicitare.

Multumesc anticipat de raspuns!

Mega.
 

DeletedUser12730

Guest
Versiunea 2.49 este un update la porcaria 2.48...estimez ca veti ajunge cu update-urile la versiunea 2.60...incercand sa remediati erorile si blocajele create de ratarea numita "versiunea 2.48"...iar in binecunoscutul stil INNO..cand veti pune la punct aceasta versiune cat de cat...vom trece la una noua plina de alte greseli..

Intrucat feedback-ul este doar de "forma"...nu vad la ce mai este necesar ..oricum INNO GAMES aplica ce versiuni vrea , indiferent de feedback-ul playerilor de oriunde ar fi ei.

Spor la joc tuturor..nervi de otel...multa rabdare(cu numeroasele blocaje pe care INNO le-a ratat in teste)..si la cat mai multe versiuni noi, care mai de care mai inepte grafic si ineficiente din punct de vedere al jocului !
 

DeletedUser9489

Guest
Gogusian, nu-ti varsa frustrarile pe noi.
Feed-back-ul nu e doar de forma. Cand vei mai citi devblog-ul si forumul beta vei afla.
 

DeletedUser11158

Guest
sall
in bara de sus (premium) as vrea sa bag cazarma si portul dar nu stiu cum am incercat sa schimb singur bara dar imi trebuie link-ul de la cazarma si port si nu stiu de unde sa le iau

eu cred ca e mai eficient portul si cazarma care te ajuta enorm cand vrei sa-ti faci trupe decat templu si piata
acum nu pot sa va cer sa faceti schimb la urmatoarea versiune dar poate imi spuneti ce trebuie sa fac
eu am cautat si pe forum dar nu am gasit nimik care mi-ar putea fi de ajutor
 

DeletedUser12357

Guest
Sincer, eu tot astept sa se faca un upgrade pe versiunea mobila ..
daca vrei sa trimiti atac sau sprijin, nu iti arata decat timpul de ajungere la orasul respectiv, din momentul in care intri pe fereastra ..
dupa aceea, ramane blocat asa ..
iti trebuie un cronometru alaturi ca sa stii cand trebuie sa trimiti
 

DeletedUser9643

Guest
E plina de buguri versiunea 2.48 sper sa se rezolve acest lucru mai ales cand ma mut de pe un oras pe altu sa trimit resurse de exemplu sunt pe orasul 60 si dupa dau pe orasul 71 sa trimit resurse cand revin la 60 apasand click si vreau sa dau urmatorul oras se duce singur la primul oras 01. era mult mai buna versiunea anterioara :)
 
Sus