Versiunea 2.43

DeletedUser9489

Guest
O versiune destul de interesanta..., dat fiind ca aduce o imbunatatire din cadrul comunitatilor in urma ''Monthly Feature Voting''
 

DeletedUser

Guest
Nu prea cred ca este o idee buna aceea de a nu primi puncte de batalie atunci cand esti asediat.
 

DeletedUser12014

Guest
Detinatorul orasului nu mai primeste puncte de batalie atunci cand orasul sau este sub asediu;

Pai eu nu inteleg asta?

Adica in oras sunt trupele mele, omor trupele atacatoare si nu mai primesc puncte de bataie in urma victimelor pe care le-am facut dusmanului?

Pai sa nu mai primeasca nici atacatorul!

Ce, victimele facute in atac sunt mai importante decat cele facute in aparare?

Punctele de bataie sunt de fapt cuantifcarea victimelor facute in atac sau aparare de catre fiecare jucator - adica pentru fiecare soldat inamic ucis (in atac sau aparare) primesti un punct de bataie - este logic si echitabil

Asta tinde sa semene cu prostia aia in care nu mai puteai sa folosesti 2 taburi separate.
:p

Cum am mai spus deja, se fac pasi inceti, dar siguri, de a alunga si cei cativa jucatori care inca mai sunt in joc.
:D

Pe lumea Alpha nu mai sunt decat 462 de jucatori, si mai e mult pana la inchiderea ei.
B-)
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
Pentru clarificare: in acest moment proprietarul orasului primeste puncte de aparare fara sa aibe trupe proprii in oras, asta se va schimba, se vor primi puncte doar in functie de armata care este pe oras
 

DeletedUser9489

Guest
Concluzie: Aplicati-va o zeita protectoare daca vreti sa primiti puncte.
 

Mr Jack

Super Moderator
Nu e chiar o concluzie foarte reusita :)))

Punctele de aparare se dau in functie de cata armata are fiecare trimisa pe un oras.. cu 5 unitati s-ar putea sa inceapa minunile inainte sa faci puncte de o parada.
 

DeletedUser

Guest
...multe spuse , dar inca ne facute...
daca ar fi asa cum scrie , ar fi superb
app, cine sa bagat pe sub caculatoare sa rezolve problemele?:)
 

Mr Jack

Super Moderator
"Detinatorul orasului nu mai primeste puncte de batalie atunci cand orasul sau este sub asediu"

Aceasta modificare nu va mai fi implementata
 

DeletedUser9489

Guest
Cine a protestat masiv pentru ca ea sa nu se implementeze ? :)
 
Sus