Versiunea 2.144

Stil

Community Manager
Versiunea 2.144


Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 09 August, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.144 implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


  • Această versiune conține două sugestii din partea comunităților și câteva erori remediate.
    • Dupa feedback-ul primit recent de la jucătorii noștri, am decis să oferim o listă verticală în jurnalul de căutare ce vă va permite să selectați cu o mai mare uşurinţă orice oraș eligibil pentru o misiune a insulei.
    • În plus, am pregătit un buton pentru a schimba pur și simplu configurarea de atacator și apărător în simulatorul de luptă.

Caracteristici noi și Modificări


  • Este posibilă acum comutarea cu ușurință a configurațiilor în simulatorul de atac.
    • Noul buton „schimbare trupe“ a fost adăugat pentru a face schimb între numerele unităţilor cu un singur clic pe un buton.
    • Acest lucru va schimba configurația atacatorului pentru apărător și vice-versa.

swaptroops.png

  • Selectarea orașului în vizualizarea detaliată pentru misiunile de pe insulă, din jurnalul de căutare, a fost îmbunătățită.
    • La căutarea misiunilor, puteţi acum pur și simplu să utilizați butonul oraşului pentru a trece la orice oraș eligibil.
    • Dacă există doar un singur oraș eligibil, va fi selectat și puteți trece direct în jurnalul de misiuni.
    • Ar trebui să existe mai multe orașe eligibile pentru misiunile insulei selectate, astfel încât puteți utiliza un meniu drop-down.
islandquest_dropdown.png

Erori rezolvate


  • Bare de derulare - La ferestrele cu foarte mult conținut, derularea putea sări uneori câteva linii de conținut. Ne-am concentrat ca toate barele să deruleze conținutul mult mai încet.
  • Minunile Lumii - În anumite condiții, a fost posibilă construirea unei minuni pe insule mici, făcând-o nefuncțională. Acest lucru nu mai este posibil.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania
 
Sus