Versiunea 2.106

Stil

Community Manager
Versiunea 2.106


Dragi jucători,

Vă aducem la cunoștință că în data de 24 Februarie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.106, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.

Sumar


În această versiune am schimbat funcționalitatea a două premii "Apărătorul și Atacatorul zilei". Satele de țărani nu se vor mai revolta atâta vreme cât "Loialitate Impusă" este activă în satul dvs. selectat. Pagina de selectare a lumii de joc a fost ajustată la designul paginii noastre de început.

Caracteristică nouă


  • Pentru a primi recompensele "Apărătorul zilei" și "Atacatorul zilei", acum trebuie să câștigați cele mai multe puncte de luptă pe parcursul zilei și nu să învingeți cele mai multe unități.
  • Textul iconiței pentru resetarea unei cercetări era înșelător, prin urmare a fost schimbat.
  • Am redus înălțimei ferestrei de la simulator, așa că se potrivește din nou cu rezoluția noastră de ecran minimă.
  • Cu acest update de browser, pictogramele de rezervare din aplicația noastră, se reîntorc pe hartă. A trebuit să le eliminăm în urmă cu câteva săptămâni din cauza unor probleme tehnice.
  • Satele de țărani nu se vor mai revolta atunci când efectul "Loialitate Impusă" este în curs.
  • Am adaptat designul paginii de selectare a lumii de joc în conformitate cu ultimul nostru design al paginii de început.
  • Daunele cauzate zidului de către catapultă și daunele bonus provocate de (stone hail) sunt acum afișate cu pictograme, în rapoarte.

Probleme rezolvate


  • După ce erați cuceriți, nu se mai puteau accepta invitații în aceiași lume.
  • Lista orașului de la piață cu ofertele proprii nu era sortată. Acum este sortată alfabetic.
  • Unele misiuni din noul (Quest Log) nu aveau buton pentru colectarea recompensei.
  • Am fixat o eroare de afișare în setările pentru modul de vacanță.

    1.png
  • Unii jucători aveau probleme cu colectarea celor 50 de monede de aur ale bonusului zilnic prin intermediul unui iPad.
  • Pictograma lipsă pentru misiunea "Victorios" a fost identificată și va fi afișată din nou.

    2.jpg





Așa cum se întâmplă întotdeauna, în timpul operațiunii de actualizare, va exista o scurtă întrerupere în funcționarea jocului. Ne cerem scuze pentru eventualele neplăceri create în această perioadă.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI


Echipa Grepolis Romania


[gpfooter][/gpfooter]
 
Ultima editare:
Sus