Versiunea 2.0

  • Autor subiect DeletedUser6873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7107

Guest
eu am stat 1 ora sa-mi dau seama cum pun vraja de atac:))
si 5 ore cum schimb orasele ca pe vechiu sa vad lista...:))
 

DeletedUser5815

Guest
A fost un exemplu fictiv , oricum nu stau sa cuceresc satele alea .
Sa fim seriosi , care are orase navale (orase de bireme, si de usoare ) ce face , cu ce ataca ? (SW)

o sa fie nevoie de zeci de milioane de resurse, iar minele nu produc suficient ca sa acopere tot necesarul, trebuie suplimentat si cu resursele din satele de tarani

cat despre orasele navale, sansele ca pe o insula sa ai numai si numai de acest tip sunt extrem de mici, zic eu .... satele de tarani de pe o insula se cuceresc o singura data, indiferent de pe care oras aflat pe respectiva insula ataci

acum cu ce-ai fi jefuit satele de tarani ca sa suplimentezi resursele, in caz de necesitate? .... si chiar luand in calcul varianta ca exista doar navale pe insula, la un moment dat tot se face putin loc pentru cativa soldatei care sa faca treaba asta si apoi scapi de ei, pur si simplu, in caz ca mai ramane vreunul
 

DeletedUser6873

Guest
Avand in vedere ca mai am 15 minute si intru in vacanta, ce orase as putea sa iau? Vreau sa avem un exemplu pentru domni care au implementat aceasta versiune!
 

DeletedUser

Guest
mario :)) esti si tu un mic carcotas..

o sa vezi.. maxim .. am spus maxim.. 50 jucatori vor da delete pe zeta.. daca vor fi si aia 50.. jocul se schimba viata se schimba.. mergem inainte..

cei carechiar tin la acest joc nu vor renunta prea usor ..
 

DeletedUser6873

Guest
Uite unde s-a ajuns cu versiunea asta! Uita-te cum catalin si-a dat inceput nou , si sunt sigur ca vor mai urma cativa, pacat mare, era un jucator foarte bun!:pro::heh:
 

DeletedUser

Guest
Noua ne-a zis Ionut ca , Catalin a dat inceput nou , mare pacat :pro:
Sa vedem ce si cum acuma , am inceput sa cuceresc si eu prostiile alea de sate ..
 

DeletedUser6873

Guest
Asta am spus si eu, stau si ma gandesc daca sa renunt sau nu si eu! Totusi sincer chiar daca pare a fi banal , "ma doare inima" pentru ca stiu cate ore din timpul meu am pierdut cu acest joc, de bani nu pot spune, pentru ca nu am cheltuit sume uriase cu acest joc, pe cand la catalin a fost altceva!
 

DeletedUser7295

Guest
nu au fost 5 care au dat inceput nou ci majoritatea care a dat stergere cont

ce frumoase sunt orasele alea fantoma ale lui kawacom as risca si as trimite nava la 47 se ore
 

DeletedUser6873

Guest
Catalin(kawacom pentru tine), a dat inceput nou nu stergere cont!


Te asteptam sa ajungi in zona!
 

DeletedUser

Guest
maxim 3-4 jucatori au dat inceput nou/stergere cont, restu joaca.

Adrian nu cred ca ai curaj-ul de a te baga in gura la lup :D :)
 

DeletedUser7295

Guest
faza e k nu vreau sa intru in M65 cu multe orase imi ajung 2-3
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus