Versiunea 2.0

  • Autor subiect DeletedUser6873
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6873

Guest
Cum vi se pare?


Si acum intrebarea capcana:


Cati veti renunta odata cu aceasta versiune?
24.gif
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare grozav ... acum mi-am adus aminte de ce am renuntat pe Kappa ...

Deocamdata nu renut !
 

DeletedUser6873

Guest
Pfai, vroiam sa fac puncte de cultura si cand ma intorc sa cuceresc fantome

24.gif
24.gif
24.gif
24.gif
 

DeletedUser7107

Guest
cea mai aiurea versiune.. cred ca ma las de joc.... daca nu e cineva sa ma convinga ma las...
 

DeletedUser6873

Guest
Te conving sa te lasi:)) Hai te rog
24.gif
, zimi pe ce mare ai orasele
24.gif
!


Va renunta multa lume, ma astept chiar din top20!
 

DeletedUser7107

Guest
poi mai intai sa negociez pactul cu brothers si apoi mai vad ce si cum nu pot pelca dintr-o data:))::p
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca o sa renunte multi colegi de pe zeta ... da nu poti sa sti ce si cum.
Pare foarte stupida parte cu cuceritu satelor , si sa asteptam inca 10 luni sa facem minunile alea , pt ce ?
Cat are lumea asta de cand e deschisa ?
Ati modificat, baga frate si niste avantaje ca e lumea deschisa de secole .. asa rup 2 orase de atac sa iau un amarat de satuc .. sa fim seriosi :supermad:
 

DeletedUser6873

Guest
Daca o insula este controlata de EDEN, va puteti deja apuca sa faceti minunile! Lumea are aproape un an:p
 

DeletedUser

Guest
Nu merge iti zic sigur ... am dat click pe prostia aia sa fac minunea de m-am plictisit eu .
Asta apare trecut :
Nu s-a ajuns încă în epoca Minunilor Lumii
Deci asteptam 10 luni ...
 

DeletedUser6873

Guest
Cat?
24.gif
! Pana atunci sterg contul:))

Eu totusi, nu cred asta inca, sau cine stie! Poate nu este inca terminat update-ul!
 

DeletedUser5815

Guest
.. asa rup 2 orase de atac sa iau un amarat de satuc .. sa fim seriosi :supermad:
pai sa fim seriosi ca nu e dracul chiar atat de negru ... chiar 2 orase de atac sa rupi?! ... sa intreb si ce aveai in ele? :p

am plecat de la un efectiv complet de 400 de care si asta e raportul de la ultimul sat de pe insula, cu cele mai multe trupe posibile in el

sat_tarani.jpg
 

DeletedUser6873

Guest
Presupun ca a fost fictiva acea replica! O sa vad si eu, am pe un oras 600 prasti si 420 calareti! Sunt surios daca le cuceresc pe toate!:eek:
 

DeletedUser5815

Guest
la primele e chiar hilar sa le cuceresti, cu cate 1, 2, 3 trupe ... apoi trimiti atacurile in functie de ce gasesti pe fiecare oras, ba chiar si cu indicatii ce fel de trupe ar fi recomandate pentru cucerirea satucului ... si-s numai 8 amarate din astea in care trupele se inmultesc pe masura ce te indrepti spre ultimul
 

DeletedUser6873

Guest
Stiu:p! Doar asa faceam si pe My, dar cand ajungeam la 5 sate cucerire, imi era mila sa sacrific trupele si pentru urmatorul:))!


Oricum, le iau pe toate si sa vezi ce disper tarani dupa
24.gif
24.gif
 

DeletedUser6873

Guest
Incepand cu maine, 16 noiembrie, ora 2:00 (dimineata) se va da startul la "epoca minunilor" pe lumiile ce au indeplinite criteriile de incepere.


Deci nu asteptam 10 luni:)
 

DeletedUser

Guest
pfffff, eu nici nush cum sa ma uit la centralizator =)))))) :D Acum inteleg dc am dat delete pe kappa, lamda, my :))))) Sper sa nu dau si pe zeta.
 

DeletedUser7107

Guest
:)) aha akm pricep dc am dat inceputuri noi pe :)) lambada:)) pe grepolis:))) inainte sa ma las:)) voi face suprize:>:pro:
 

DeletedUser

Guest
am stat 50 de min doar sa-mi dau seama cum se schimba numele la un oras cucerit acum 2 ore :O
 

DeletedUser

Guest
pai sa fim seriosi ca nu e dracul chiar atat de negru ... chiar 2 orase de atac sa rupi?! ... sa intreb si ce aveai in ele? :p

am plecat de la un efectiv complet de 400 de care si asta e raportul de la ultimul sat de pe insula, cu cele mai multe trupe posibile in el

A fost un exemplu fictiv , oricum nu stau sa cuceresc satele alea .
Sa fim seriosi , care are orase navale (orase de bireme, si de usoare ) ce face , cu ce ataca ? (SW)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus