Versiune de joc 2.120

Stil

Community Manager
Versiunea 2.120



Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 07 Septembrie, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.120, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.


Sumar



Cu această actualizare, am făcut unele îmbunătățiri pe GrepolisScore prin adăugarea unui nou tab la clasament și indicii despre noile medalii adăugate. În afară de asta, am rescris bonusurile zilnice de autentificare pentru a vă încuraja și recompensa un pic mai mult pentru logarea din fiecare zi. Bineînțeles că am fixat, de asemenea, unele erori.



Caracteristici Noi



  • Am implementat indicii despre noile medalii în ecranul Grepolisscore

  • Am implementat o nouă filă în clasamentul GrepolisScore. Aici puteți vedea clasamentul general de puncte al GrepolisScore.

Noi caracteristici și Modificări



  • Am rescris recompensele bonusului de conectare zilnic. Astfel, se potrivesc mai bine nevoilor actuale în joc și vă recompensează un pic mai mult pentru logarea zilnică.
  • Resursele și cantitatea favorurilor s-au majorat.
  • Toate seturile de articole din pocalul mistic s-au schimbat.
  • Cantitatea şi nivelul medaliilor posibile sunt acum în funcţie de viteza și progresul în joc.
  • Poziționând cursorul pe pocalului mistic sau pe numărul zilei în curs, veți vedea o iconiţă care arată conținutul posibil.

Erori rezolvate



  • Jucătorii nu au putut să mute rapoartele în folderele suplimentare.
  • Timpul greșit până când comanda viitoare era afișată în Privirea Generală a satelor Agricole pentru Punctele de bătălie ale satelor.
  • Pictogramele medaliilor "Capcana Eriniilor" nivelul 1 și nivelul 2 erau afişate greşit în jurul valorii.
  • Butonul legendă din fereastra de căutare a insulei nu a fost tradusă.
  • Medaliile eroilor nu erau date în mod corect.
  • Unele dintre noile misiuni ale tutorialului implementate în actualizarea 2.119 nu au putut fi indeplinite.
  • Uneori, numele lumilor de joc nu erau afișate corect pentru noii jucători, în ecranul Grepolisscore
  • Butonul de răspuns în mesajele de invitație ale alianței erau încă active atunci când invitația era deja nulă sau retrasă.
  • Unele citate din forumul alianţei puteau duce la o eroare.
  • Cursorul mouse-ului în prezentarea generală a orașului nu a indicat faptul că ecranul poate fi mutat în browser-ul Edge Microsoft.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania
 
Sus