Versiune de joc 2.119

Stil

Community Manager
Versiunea 2.119



Dragi jucători,


Vă aducem la cunoștință că în data de 24 August, se va face actualizarea jocului la versiunea 2.119, implementând astfel noi facilități și o serie de îmbunătățiri celor deja existente.


Sumar



În baza cererii dvs. am implementat o iconiță pentru rezervare, lângă numele orașului, astfel încât, cucerirea mai multor orașe de la un jucător va fi mult mai ușoară.

În afară de asta, au fost mutate 18 misiuni tutoriale într-o etapă mai bună în joc și am fixat unele erori enervante. Dorim să vă comunicăm că serverul nostru beta se actualizează zilnic, așa cum ne este explicat pe acest DevBlog. Acum puteți experimenta și oferi feedback-ul dvs. cu privire la cele mai recente modificări.



Caracteristici Noi



  • S-a implementat o iconiță pentru rezervare, lângă numele orașului, astfel încât cucerirea mai multor orașe de la un jucător va fi mult mai ușoară.

Noi caracteristici și Modificări



  • S-au mutat 18 misiuni tutoriale într-o etapă mai bună în joc

  • Au fost ajustate unele ferestre (Premium Sfetnici și Logul Misiunilor) pentru a se potrivi cu rezoluția noastră minimă.

  • Am implementat noi misiuni "Specializare armată" și "Extindeți la maximum clădirile".

Erori rezolvate



  • Butonul de invitație pact de la profilul alianței nu a funcționat.

  • Bara de defilare din fereastra agora nu funcționa corect.

  • Când se facea clic pe notificarea de invitare în alianță, tabul pentru invitații nu se încărca.

  • Atunci când faceți clic pe tab-ul "Aplicație nouă" în căutare Alianță a existat un mesaj verde, afirmând că alianța nu mai există.

  • Atacurile de intrare nu au fost afișate corect, atunci când era folosită vraja purificare pe un atac unde era activ Coiful celor nevăzuţi.

  • Finalizarea unor misiuni ducea la o eroare internă.

  • Deschiderea unor ferestre au dus la un ecran gol sau la un mesaj de eroare.

Nu uitați să lasați părerile și impresiile voastre despre această nouă versiune de joc AICI



Echipa Grepolis Romania
 
Sus