version 3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
as dori o versiune noua adca verion 3

cu schimbari radica

satele de tarani sa le poti cuceri(a le conduci nu cum e aku)

noi cercetari in academi

noi cladiri

noi trupe

un templu total nou

o piata noua

o cazarma noua

o academie noua

scoaterea minunilor


satele de tarani
noile sate de tarani vor putea fi cucerite de jucatoriprin modalitatea pxma(noul mod de cucerire fara nava) acesta sa aibe cladiri si o noua grafica

cladiri
academia
sa aibe cercetari noitotal voi face o serie de cercetari si va fi pe grupe unitati tehnologi atac aparare si divine

senatul
o noua schita a cladirilor si scoaterea unicaturilorale 8

mine
se adauga mina de FIER,AUR
ferma
duce la bunul trai al oamenilor si nu mai va depinde populatia de ea se va inmulti pe timp
f monedarie(nou)
acolo se vor fsce monedele din argint
fierarie(nou)
se pot face unelte noiunelte

templu
acest templu va fi nou mai putin grafica s vor puta lede 10 zei si vei puta face propriul tau zeu
dar se trasmite prin cucerirea din acel oras
cazarma
trupe noi dezarmarea oamenilor
piata noua
se va putae comercializa monede de aur resurse noile resurse(aur si fier) si trupe
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Tu nu mai vrei schimbari pt Grepolis,tu vrei un nou joc... :D

Grepolis are cateva schimbari semnificative pentru lumea eroilor,dar ceea ce vrei tu aici cred ca e imposibil...iti recomand sa astepti lansarea oficiala a noului joc de la inno,si anume Forge of Empires...poate o sa iti placa mai mult...
 

DeletedUser

Guest
senat 30
mine 50
ferma 50
templu 60
monedatrie 30
firarie 40
cazarma 40
depozit 40
pestera 20
zid 40
port 42
academy 42
piata30
 

DeletedUser

Guest
grepolis imi place dar aceasta versiunr mi se pare cea mai buna]
 

DeletedUser

Guest
modelul LUMEA EROILOR e la fel mai putin cateva nivele adaugate cladirilor
 

DeletedUser5208

Guest
Imperiu grec , cati ani ai ?:) Voi ati jucat prea mult servere private de alte jocuri si credeti ca modificarile de genul acesta sunt benefice .

Dar daca te intreb de ce , ai sa vii cu raspunsuri fara logica si inconcludente ...




ne-ar trebui o limita de posturi , sau o anumita vechime pe forum ca sa poti arunca propunerile tale aici
 

DeletedUser2467

Guest
as dori o versiune noua adca verion 3

cu schimbari radica

satele de tarani sa le poti cuceri(a le conduci nu cum e aku)

noi cercetari in academi

noi cladiri

noi trupe

un templu total nou

o piata noua

o cazarma noua

o academie noua

scoaterea minunilor


satele de tarani
noile sate de tarani vor putea fi cucerite de jucatoriprin modalitatea pxma(noul mod de cucerire fara nava) acesta sa aibe cladiri si o noua grafica

cladiri
academia
sa aibe cercetari noitotal voi face o serie de cercetari si va fi pe grupe unitati tehnologi atac aparare si divine

senatul
o noua schita a cladirilor si scoaterea unicaturilorale 8

mine
se adauga mina de FIER,AUR
ferma
duce la bunul trai al oamenilor si nu mai va depinde populatia de ea se va inmulti pe timp
f monedarie(nou)
acolo se vor fsce monedele din argint
fierarie(nou)
se pot face unelte noiunelte

templu
acest templu va fi nou mai putin grafica s vor puta lede 10 zei si vei puta face propriul tau zeu
dar se trasmite prin cucerirea din acel oras
cazarma
trupe noi dezarmarea oamenilor
piata noua
se va putae comercializa monede de aur resurse noile resurse(aur si fier) si trupe

Daca joci deja pe lumea eroilor deja poti observa noi cercetari in academie plus zeul Artemis si vrajile sale specifice ,deci cateva din cerintele tale sunt satifacute,noi cladiri si unitati probabil vor fi adaugate cu timpul ,dar implementarea acestora necesita o anumita perioada de testare.Deci recomandarea mea este sa astepti pana la o noua versiune.
 

DeletedUser

Guest
asteptare da si un an tot ce vreau este cel putin
sa implementeze doar cel putin o lume cu ea








nu am cont pe lume eroilor
 

DeletedUser

Guest
mai intai vreau sa stio pro sau contra va rog sa ziceti si dupacea comentari
 

DeletedUser5208

Guest
Ok ca sa-ti raspund..ca noi toti ti-am explicat pana acum in mai multe moduri cum sunt lucrurile:) daaar ca sa intelegeti tu asa..in stilul tau , poftim :
CONTRA
 

DeletedUser

Guest
bn stiu ca sunt schimbari adicale pe lumea eroilor dar chestia asta ar fi mult ai buna
 

DeletedUser

Guest
Va rog nu mai veniti cu asemenea propuneri. Nu vor fi niciodata complet analizate si trimise mai departe.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus