Vacante, vacante

  • Autor subiect DeletedUser7851
  • Data de început

Votul meu merge spre....


  • Total votanți
    88
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15014

Guest
Felicitari Isbe, chiar daca concursul nu s-a incheiat, tu esti castigatoarea.
 

DeletedUser7909

Guest
2-Ce poate fi mai frumos decat moartea?, nu exista putere in lumea asta mai mare decat timpul/moartea. Cea mai de pretuit resursa din intregul univers.
...iar muntele s-a scremut in dureri si a nascut un soricel. Ce poate fi mai frumos decat moartea ? Pai atunci cum de nu te-ai grabit sa intri direct in starea de beatitudine si o lalai jucandu-te de-a baba-oarba cu ea prin munti? Nu ar fi mai bine sa te joci de-a exploatatorul daca ai gasit aceasta nepretuita resursa numita moarte? Intreb si eu, nu te indemn, caci nu pricep rostul pseudo-filosofiei teribiliste daca nu o practici.
 

DeletedUser

Guest

Multumesc...e primul compliment la propriu p care il primrsc de cand m- am nascut p grepolus...:)

- - - Actualizat - - -

...iar muntele s-a scremut in dureri si a nascut un soricel. Ce poate fi mai frumos decat moartea ? Pai atunci cum de nu te-ai grabit sa intri direct in starea de beatitudine si o lalai jucandu-te de-a baba-oarba cu ea prin munti? Nu ar fi mai bine sa te joci de-a exploatatorul daca ai gasit aceasta nepretuita resursa numita moarte? Intreb si eu, nu te indemn, caci nu pricep rostul pseudo-filosofiei teribiliste daca nu o practici.

Baietelul a iesit cu titlul mister popularity...am vrut sa zic poponarity, dar in fata filizofilor astora celebri nu ai cum sa te pierzi...sa il fi auzit cum cersea voturi ca na, vrea el sa fie cel mai iubit dintre pamanteni...hahahaha

- - - Actualizat - - -


Felicitari, si cand treci p langa baietel, da-i un trandafir peste cap, asta o sa ii aminteasca ca e celebru...lol
 

DeletedUser7909

Guest
E baietel, e celebru, e mister popularity. E Justin Bieber.
 

DeletedUser14902

Guest
Multumesc...e primul compliment la propriu p care il primrsc de cand m- am nascut p grepolus...:)

- - - Actualizat - - -



Baietelul a iesit cu titlul mister popularity...am vrut sa zic poponarity, dar in fata filizofilor astora celebri nu ai cum sa te pierzi...sa il fi auzit cum cersea voturi ca na, vrea el sa fie cel mai iubit dintre pamanteni...hahahaha

- - - Actualizat - - -



Felicitari, si cand treci p langa baietel, da-i un trandafir peste cap, asta o sa ii aminteasca ca e celebru...lol
Numai sa nu scoti spinii de la trandafir
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14842

Guest
Eu nu il cunosc si nici daca il cunosteam nu ii doream raul.
 

DeletedUser14842

Guest
Mai degraba fata, dar am inteles ideea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Mama ce rosu esti...timidule, si rosit ca o rodie...mah dupa umilirea asta atat iti mai trebuia sa fii si altoit de o fata...si iar vb prostii derbedeule...nu in sfarsit, ci majoritatea au capul pe umeri, ba unele au si palarie pe cap...numai tie iti ploua in gat....hahahahaha
 

DeletedUser

Guest
Doar in lumea ta trista toti oamenii au capul pe umeri. Te invit in realitate unde nu este asa :)
 

DeletedUser

Guest
Votul meu merge la Vacanta Nr.4 ^.^ Succes !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12104

Guest
de ce sa nu ii luam in seama? :(:(
multi oameni mari au fost decapitati :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus