Vă bateţi joc de ochii mei.

DeletedUser

Guest
Nu ştiu fraţilor ce-aţi făcut, dar de la ultimul update aţi dat peste cap mesageria privată. Mi-aţi băgat biluţe, steluţe, şi alte căcărici pe mesaje. Îmi vin mesajele ca noi de 50 de ori, şi când scriu eu, şi când citeşte destinatarul, e o bulibăşeală maximă!
Eu procesez peste 200 de mesaje pe zi, vreţi să mă omorâţi?
Ziceţi că-mi fac sepukku cu un mesaj înfipt în ... conştiinţă ;)

PS: Vă rog, dacă se poate un pm la innogames să repare mesageria. Mulţumesc.
 

DeletedUser

Guest
Cele cu 3 bilute verzi in coltl de jos al mesajului sunt mesaje globale.
 

DeletedUser

Guest
bre prietini , va rog sa faceti si voi ceva cu fereastra de atac, ca pe satele unde am strapungere, sau pe delta-casuta de "incepe revolta" , durata calatoriei e afisata sub butonul de atac, adica nu se vede nimic.
mai are omu de dat un atac organizat si tre sa stie timpii, in felul asta nu prea merge :(
LE: poza
11vs3k9.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Aceasta eroare este cauzata de un script folosit de dumneavoastra, dezinstalati scriptul cu probleme si veti observa ca aceasta eroare grafica va disparea.
 

DeletedUser

Guest
@ an0n1m, eroarea este (asa cum a spus si Xblaandy) cauzata de scriptul GrepoFarm. Dezactiveaza-l acum si activeaza-l doar cand este nevoie.
 

DeletedUser

Guest
Pe bune mai tot aud aici de scripturi.Am 1 intrebare:

Ce-s alea?poate par penibil dar habar nu am.
 

DeletedUser

Guest
ce chestie!Eu eram cu totul pe aratura credeam ca un script este un bonus pe care il poti instala.Nu am facut asta pana acum si nici nu am sa o fac.
 

DeletedUser

Guest
Aha,am inteles.Asa sunt eu, mereu cu ceva in urma.Scuza-ti de deranj.
 
Sus