Utilizarea în comun a conexiunii la Internet

DeletedUser

Guest
2 Conturi

Salut.Am o intrebare eu joc grepolis si vrea si fratemeu sa joace(pe calculatorul de pe care am si eu contul)... trebuie sa declar ceva undeva? Sau nu putem sa ne trimitem resurse unul la altul? sau cum este?
 

DeletedUser

Guest
In joc, intri la Setari, in stanga si ai optiunea: "Utilizarea in comun a conexiunii la internet".

Pentru informatii despre ce implica impartirea conexiunii... citeste Aici:http://wiki.ro.grepolis.com/wiki/Reguli
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Conturi de joc

Salut.Am 2 conturi pe lumi diferite si pe email.uri diferite dar pe acelas ip.Nu pot lua ban pt. asa ceva nu?e perfect "legal"
 

DeletedUser

Guest
Sigur a e legal, numai sa nu ai 2 conturi pe aceiasi lume.. ;)
 

DeletedUser838

Guest
Cont Multipl

As dori sa stiu unde declar conexiunea a doua conturi de pe acelasi ip...
joc si eu si fratemiu pe www.grepolis.ro...
 

DeletedUser

Guest
vezi la setari ca ai impartirea legaturii de internet, adaugi numele de joa a lui si gata, dar daca jucati pe lumi diferite cu conturi diferite nu are nimic.. ;)
 

DeletedUser

Guest
In fereastra de joc ai in stanga "Setari"; acolo ai "Utilizarea in comun a conexiunii la internet".

Bafta.
 

DeletedUser

Guest
Salut,
Nu am gasit nicio informatie privind stergerea unui user din acea lista. Ma puteti ajuta ?
Userul pe care vreau sa-l sterg a stat temporar la mine, acum nu va mai avea acces la calculatorul meu. Am si ip static.
Toate cele bune
 

DeletedUser

Guest
pai acolo unde iti apare nickul persoanei respective(setari==>utilizarea in comun a conexiunii de internet) va aparea langa si un x
apasa pe acel X
 

DeletedUser

Guest
Nu imi apare acel X , am mai adaugat un user de proba si degeaba ...
 

DeletedUser47

Guest
Nu îţi apare pentru că decât după 3 zile poţi să renunţi la declaraţia îmărţiri de internet.
 

DeletedUser

Guest
Nu îţi apare pentru că decât după 3 zile poţi să renunţi la declaraţia împărţiri de internet.

Nu vezi ca scrie dupa?Daca l-ai adaugat,azi peste 3 zile il vei putea sterge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1426

Guest
Impartirea conexiunii de Internet

Salut !
Am si eu o intrebare...Am un singur cont pe grepolis , Beny95 .
Problema vine de la sora mea care si ea ar dorii sa joace...am un singur PC (eu il folosesc dimineata si seara si ea la mijlocul zilei...)...intrebarea este pot sa ii dau linkul ca sa se inregistreze si sa fac monede de aur...intrun fel sa si profit daca tot vrea sa se joace :D
Multumesc !
 

DeletedUser

Guest
In plus, nu uitati sa va treceti amandoi la impartirea legaturii de net, pentru a nu avea probleme ulterior.
 

DeletedUser

Guest
Din experienţa mea din alte jocuri ale lui Inno...Percep că se poate...Dar trebuie să confirmi acest lucru...Cum a spus şi moderatorul de mai sus...Sper că te-am ajutat...Baftă la joc :)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus