Unde este vechea beta ??? S-a evaporat ??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1346

Guest
Off. Unde sunt vremurile acele de pe Beta ? Si cand zic acele vremuri de pe beta ma refer la vremurile adevarate. Jucatorii vechi stiu despre ce vorbesc. Unde sunt jucatorii adevarati ? Unde sunt orasele blindate ? Unde sunt sutele de atacuri ?. Era candva frumos,ne distram,dar acum ca Ultimate01,domnu.zamfira,gabr13lla,Anderson,zefhi,Alandala,jaguarul1,berilos. Etc etc etc. Si-au dat delete la cont s-au cam dus acele vremuri. Era frumos inainte,cand vedeai ca isi verifica contul la 7.00.00 dimineata,si se culca. Dupa 8 dimineata incepeai sa trimtii atacuri,nave,cuceriri. Unde este dansg ? Care intr-o zi tot Phoenixul din m55 si-au spart usoarele pe cucerirea a 3 orase in fav. noastra ?!?!. Unde este cornell cu Purcelusii ? Au plecat pana si Elena si Valygti.Si Heliosul s-a destramat. Unde este adevarata Beta ?! Care era inainte? Adevaratii J.D.I,Argonautii. Nu-i putem uita pe beckson,dexter,piratul din marea 65. Fosti argonauti,si phoenixi. Jucatorii demni de tinut minte mai sunt si : Raff,Kissgalicz ( m45 ). Fostul History...

S-au dus acele vremuri. Raspunsul la intrebarile mele nu le gasesc.

UNDE ESTE ADEVARATA BETA ? UNDE SUNT JUCATORII ADEVARATI ?

Toti au plecat ?! S-au sau refugiat !!!!!

Joc pe aceasta lume,pentru cativa jucatori. Bidam,Mucigas,the wild . Sa intelegeti,caci chiar daca am fost in razboi cu acesti jucatori,s-au legat prieteni. Cu zamfira,cu Raff,cu elena,valy.

TOATA LUMEA BETA este plina de inactivi,nu se mai joaca la nivelul care se juca. Offf. Sa ne fie rusine !

Alpha ne-a dat clasa,dar nu stiu daca se mai joaca si acolo!

Imi amintesc de acele vremuri,si parca imi vine sa rad sau sa plang !:pro::pro:

P.S : "M-am gandit ca ar fi bine sa formez un topic nou"

O sa revin din nou in joc pe beta....bafta la toti! RAFF39....mersi pentr ce ai scris
 

DeletedUser

Guest
Ete, na, chiar revii? Ca sa ai de unde renunta iarasi?

bobo....bobo....nu pot sa cred ca mai joci ....
man ..te-am recunoscut dupa foto de la avatar cu pustiu la volan
sa traiesti man
0002017A.gif
 

DeletedUser578

Guest
Hello :)

Fara off-topic, va rugam. Si-i fi-mea in avatar, acum are 7 ani si-o doare la basca de scoala, ea vrea sa conduca. :x

Si, ca sa nu fiu complet off, subiectul este putin retoric..dar vechi. Pe principiul vata-i dura, dar grea, e clar ca multa lume s-a plictisit, joaca din inertie intrand o data pe zi si dand comanda la parade. Pana la urma mi se pare normal, doar jucam amarul asta de joc de mai mult de doi ani, asa ca cine vrea sa joace, sa joace, cine nu, sa dea stergere la cont sau inceput nou. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
imi poate spune careva daca mai exista lumea beta? si cum pot intra? am revenit dupa o lunga perioada si observ o schimbare prea mare, nu recunosc nici o lume din cele care sunt acum :|
 

DeletedUser9358

Guest
chiar k erau multi jucatori buni pe Beta ...eu eram incepator atunci ....m-am lasat repede..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus