Unde este vechea alpha???

  • Autor subiect clau cel betiv
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Inainte cu kiss4theone cand lupta impreuna nexus si hog dar sa dus tot din cate vad....pacat...
Theoden cu legiunile...
Si bizantini care au demonstrat ca se poate dar sa dus tot ca pe alte lumi...
Sau dus toti...alte aliante sau dus in dark legion fost darkland...
Multi jucatori s-au lasat sau sunt refugiati...s-a dus lumea...
Inainte era foarte frumos...dar ce sa spun odata cu inchisu inregistrarilor s-a lasat scobyta,chas3r,achile si multi alti jucatori...
Ce pot spune alpha va ramane prima si cea mai buna lume(daca s-ar face o alianta numai cu glorile alpha) ar da clasa la toti...
FOREVER ALPHA IN MEMORIA EI...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din varii motive mi-am promis sa nu mai postez aici.

Dar citind cele scrise de tine, am decis sa-mi incalc promisiunea pe care mi-am facut-o.

Din pacate "sunt multi" ... care nu mai sunt in ALPHA.

Si "din auzite" mai pot spune ca sunt multe conturi care mai sunt, dar nu ii mai au in spate pe creatori.

Poate acea atmosfera pe care am gasit-o in ALPHA m-a facut sa raman la inceput in joc.
Acum, eu "traiesc" ... din/prin cei care mai sunt... si din... trecut.

DAR, mai sunt oameni de valoare in ALPHA (eu stiu cazuri in DIE+HOPE, in Nexus, Legion Aquila, Lost Legion, Macedonia, The Army of Rome, si am si eu in Dark Legion - provenit asa cum ai zis din Lost Legion 2 si DarkLAND. DarkLAND a "inghitit" de-a lungul timpului, asa cum ai zis, multe aliante... printre ele Marea Alianta Greceasca.... si spre rusinea mea... altele ale caror nume le-am pierdut)

Stima si Spor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Din varii motive mi-am promis sa nu mai postez aici.

Dar citind cele scrise de tine, am decis sa-mi incalc promisiunea pe care mi-am facut-o.

Din pacate "sunt multi" ... care nu mai sunt in ALPHA.

Si "din auzite" mai pot spune ca sunt multe conturi care mai sunt, dar nu ii mai au in spate pe creatori.

Poate acea atmosfera pe care am gasit-o in ALPHA m-a facut sa raman la inceput in joc.
Acum, eu "traiesc" ... din/prin cei care mai sunt... si din... trecut.

DAR, mai sunt oameni de valoare in ALPHA (eu stiu cazuri in DIE+HOPE, in Nexus, Legion Aquila, Lost Legion, Macedonia, The Army of Rome, si am si eu in Dark Legion - provenit asa cum ai zis din Lost Legion 2 si DarkLAND. DarkLAND a "inghitit" de-a lungul timpului, asa cum ai zis, multe aliante... printre ele Marea Alianta Greceasca.... si spre rusinea mea... altele ale caror nume le-am pierdut)

Stima si Spor!
Stiu toate aliantele...prima data ati fost the olympians...
Dar ati facut si lucruri rele si ati furat jucatori de la alte aliante si acum cei mai buni prieteni va pot fi dusmani...
Eu mai joc pe alpha si gamma si merita...doar sa vrem...
 

DeletedUser

Guest
Nimic nu tine o vesnicie...

ai jucat tu pe alpha timp de 3 ani?daca se ramanea la v1.x sau se updata la v2.x dar fara minuni se castiga lumea cand o aly domina 70 la suta din harta nu era asa...totu tinea o vesnicie si pe alpha si pe beta...
 

DeletedUser11371

Guest
La o luna dupa ce s-a deschis Grepolis Romania m-am apucat si eu sa joc.
 

DeletedUser

Guest
Ce vremuri, Marea Alianta Greceasca :) a fost prima mea alianta dar dupa ce a fuzionat cu DarkLand eu am mers in Macedonia.
Eram prieten bun cu liderul din Marea Alianta Greceasca care a fost in Dark Legion ceva timp dar acum nu il mai vad si am uitat care era nickname-ul sau :( Ce s-a intamplat? S-a lasat de joc?
 

DeletedUser

Guest
Ce vremuri, Marea Alianta Greceasca :) a fost prima mea alianta dar dupa ce a fuzionat cu DarkLand eu am mers in Macedonia.
Eram prieten bun cu liderul din Marea Alianta Greceasca care a fost in Dark Legion ceva timp dar acum nu il mai vad si am uitat care era nickname-ul sau :( Ce s-a intamplat? S-a lasat de joc?
Avoid,Avorid asa era nickul sau insa s-a lasat de joc pe parcursul timpului ca cristi(chas3r),scobyta,achiles32,senga si multi alti...
Macedonia s-a format din familia darknes nu'i asa?
 

DeletedUser

Guest
Aveti cu toti dreptate,cand m-am apucat de versiunea 2.0 ma amuzau lumiile astea noi cel mai puetrnic jucator de pe alpha awfully-casalotul-Selena X(se intreceau constatnt)ei aveau mai multe puncte decat cele mai mari aliante de pe lumile aleea..imi placea mai mult versiunea clasica.
Mai exista un Grepolis clasic?
In fine mi-as dori din nou sa existe Alpha.
 

DeletedUser

Guest
Aveti cu toti dreptate,cand m-am apucat de versiunea 2.0 ma amuzau lumiile astea noi cel mai puetrnic jucator de pe alpha awfully-casalotul-Selena X(se intreceau constatnt)ei aveau mai multe puncte decat cele mai mari aliante de pe lumile aleea..imi placea mai mult versiunea clasica.
Mai exista un Grepolis clasic?
In fine mi-as dori din nou sa existe Alpha.

Alpha exista man...inregistrarile nu mai merg din vina inno...n-ai dc sa protestezi la v 1.x era 90 la suta si 10 la suta 2.x si tot 2.x au luat...
De ce ne-ati mai intrebat?ca sa faceti ca voiX(?
 

DeletedUser6248

Guest
Ce vremuri, Marea Alianta Greceasca :) a fost prima mea alianta dar dupa ce a fuzionat cu DarkLand eu am mers in Macedonia.
Eram prieten bun cu liderul din Marea Alianta Greceasca care a fost in Dark Legion ceva timp dar acum nu il mai vad si am uitat care era nickname-ul sau :( Ce s-a intamplat? S-a lasat de joc?

liderul era Anteportas si s-a lasat subit fara sa anunte.....
 

DeletedUser

Guest
Da asa il chema im aduc aminte...stiu eu dc s-a lasat...dar mai bn lasam tacerea ar fi mai bn pt voi:)))totusi e sfarsit...
 
Sus