Un alt jucator ne-a parasit!

DeletedUser

Guest
Astazi,11.04.2012,chiar in Saptamana Patimilor...Jucatorul si prietenul nostru,Ben Hur si-a pierdut viiata intr-un accident de masina,in Franta...
La cei 18 ani,care avea...Era unu' dintre cei mai prietenosi jucatori...


Condoleante familiei si prietenilor lui!
 

DeletedUser

Guest
Sunt in stare de soc de cand am citit aici ceea ce s-a intamplat cu prietenul nostru Ben, ca orice om avea si calitati si defecte, facea si lucruri bune si greseli dar mereu a fost un prieten si un coleg bun.
Dumnezeu sa-l odihneasca si sa ne aducem mereu aminte de ceea ce a facut bun pentru fiecare din cei care am jucat cu el si l-am cunoscut si sa nu uitam zambetul lui de baiat bun.
Nu te voi uita Ben
 

DeletedUser

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! chiar daca nu l-am cunoscut vestea ma cutremurat...
 

DeletedUser2795

Guest
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

Se pare ca luna aprilie e cu ghinion pt grepolisul romanesc
Tot in aprilie ne-a parasit si Alex[2nice] Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
 

DeletedUser2743

Guest
am jucat pe delta alaturi de acest jucator si mi-a lasat o impresie f buna.....PACAT CA D-ZEU NI L-A LUAT DINTRE NOI
DUMNEZEU SA-L ODIHNESCA IN PACE.
CONDOLEANTE FAMILIEI
 

DeletedUser3991

Guest
Mi s-a facut pielea de gaina! Doamne...

Sa-l odihneasca Dumnezeu in pace!
 

DeletedUser5815

Guest
Odihneasca-se in pace!

CandleFlame.jpg
 

DeletedUser4201

Guest
Atunci cand lumea se cearta, atunci cand lumea se uraste, atunci cand se injura uneori... trebuie sa se gandeasca... e posibil ca maine sa nu mai ai cum sa repari nimic. Acestea toate sunt cazuri care ne arata de ce e bine ca sa ne uitam langa noi in autobuz la oameni ca le niste prieteni, de ce e bine sa ne uitam la plante ca la niste prieteni, de ce e bine sa ne uitam la animale ca la niste prieteni. Ca maine poate nu ne mai uitam deloc! Legat de acest tanar, nu am parareri ca nu l-am cunoscut si nu e cinstit sa vorbesc. Dar la 18 ani e CRUNT sa parasesti lumea... E NEDREPT, E INIMAGINABIL. Nu am copil, dar ma tresar numai la gandul sa-l pierd la 18 ani! Si cu toate astea, lumea in general este tot rea, tot necivilizata, nu invatam din aceste tragedii, ca si in joc si in viata si oriunde, trebuie sa ne iubim aproapele (oricare e el). VIATA E NEPRETUITA!!!
MERGI CU DUMNEZEU PARTENERULE DE JOC!!!
 

DeletedUser6277

Guest
Dumnezeu sal odihneasca ,nu mai am niciun chef de nimik cand am vazut treaba asta,.
 

DeletedUser

Guest
eu doar am o curiozitate..
cine v-a anuntat pe voi ca el a murit ?
 
Sus