Ultime pareri

DeletedUser

Guest
rzUzkLKvm7YIFwJ5PYUw.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
_PAdtSJ4FJR6jJwNm7EL.png


- - - Updated - - -

Revin la Saormerie....Doamna Anca mi-a inchis usa in nas la concurs.....:(
Cica am facut bascalie...aiurea,nu ,am facut putin antren ,fara nici un interes de a submina autoritatea cuiva si nici de la "sabota " concursurile.
'Scadalul" cu concursul anterior a fost pe bune ,recunosc si tot atunci am promis ca nu mai particip la astfel de "sindrofii"
Am obrazul putiin inrosit de moderatoare dar nu'i bai ,eu duc,duc.....le incasez gratis dar le servesc pe bani!
Deci cine doreste o saorma???Cu detoate sa fie....


LE: pentru tema concursuri.
Nu folosesc photoshop si nici nu ma laud,nu stiu ceea ce vezi tu lauda in postari .
Normal ar fi sa lasi tema deschisa sa pot raspunde la acuzele aduse in mod gratuit.
Ti-am spus eu ca eu nu am nimic cu echipa ci s-ar putea sa aiba echipa ceva cu mine...nu m-ai crezut decat 3 secunde!
 
Ultima editare de un moderator:

Mr Jack

Super Moderator
Cu siguranta echipa are ceva cu tine :))), bine esti dupa david658 pe lista prioritatilor, dar esti acolo
 

DeletedUser

Guest
Da mai Jack,iti multumesc ca m-ai asezat in hall of fame.
Depinde la ce sectiune:)
Insa ,daca observi am spus ca" s-ar putea echipa" si asta referindu-ma la actiunile viitoare .
App,cat te costa sa apesi un buton?Nimic....asta e ,daca e sa fie ,sa fie primit.Nu ar fi prima data si cu siguranta nici ultima.Recunosc ca la "prima strigare"am meritat-o,insa acum am ceva urme de indoiala.

PS: DAca deranjez cu editarile si pozisoarele mele,pm si ma linistesc.La concursuri nu mai joc,dedicatii nu mai fac,intrebari nu mai pun,a mai ramas un pic,daca nici asa nu e voie,atunci ...

CA sa va mai treaca supararea fac cinste cu o bombonica pentru clientii fideli de la saormerie.
princesupplico-13160210.jpg


tricouri pentru admiratoare,
6_225x225_Front.png


si servetele pentru carcotasi!

bubu_bebe_72.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pineapple for me :x


PS: Nu e dracul chiar atat de negru :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
HAi fie,treaca de la mine.Nu am fost atent cu servirea,eram preocupat sa-i gasesc lui Jack "un indulcitor".Mi-a luat ceva timp sa caut prin imperiul meu dar in final cred ca am gasit ceva pe gustul lui.
Ii ofer un sejur all inclusive pe insula unde am fost exilat in trecut de Norbit!
1.1258119327.ko-bubu.jpg
 

RANINAGHI

Membru
Aufedersein!
Ne vedem dragi amici,colegi,prieteni si dusmani pe alte lumi ... a fost o placere sa joc alaturi de voi !
Cea mai mare realizare a mea : Nu am pierdut nici un oras de cand joc pe aceasta lume !
Va salut si va respect :
RANINAGHI - 40 ORASE - 470 000 PUNCTE - LOC 176 - BLACK AND WHITE - LIDER, MODERATOR SI JUDECATOR AL ALIANTEI !


Aufedersein!
 
Sus