UEFA FRIENDS LEAGUE - GOLGI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ElChapo

Stie Tot
Cand ii prind miticele in prostie...arunc nave pe burta si le uit acolo=))) asta e nivelul pe lumea golgi,liga a 5 a=)))))
 
Ultima editare:

king midas

Membru
platesc internet? Midas doar stând în pat iti pot plăti stipulația ridicolă a polițistului. .Atii uitat zilele în care ati fost pe discord și erati acolo sa ma intrebati cum fac forex?
sau ai uitat de fiecare dată când m-ati întrebat cum să ajungetu în Elveția? hahahahahha
Mă bucur că am schimbat alianța, ai vorbit urât despre ei tot timpul, dar până la urmă rahat ești tu, tot ce aud de la tine despre ei este probabil fals pentru că ei spun aceleași lucruri despre voi.
O zi buna si imi pare rau nu mai deschid discursul cabanei ca imi vine de vomitat, cine stie cum va ati distrat acolo.. cine in fata cine in spate
Atât poți? Când vreodată te-am întrebat eu cum să ajung în Elveția sau cum dracu faci tu Forex?
Mă doare fix în pulă de tine, Elveția si Forexul tău
Caută-mă când înveți să scrii și să vorbești corect sau dacă ai nevoie de un DEX sau DOOM ca să îți recomand site-urile pe care poți găsi așa ceva
@ElChapo uită-te și tu cum vin unii de pe Italia și se dau mari bombardieri și ei nu au bani să își plătească internetul
 

Deoxys

Membru activ
Mmmda
Atât poți? Când vreodată te-am întrebat eu cum să ajung în Elveția sau cum dracu faci tu Forex?
Mă doare fix în pulă de tine, Elveția si Forexul tău
Caută-mă când înveți să scrii și să vorbești corect sau dacă ai nevoie de un DEX sau DOOM ca să îți recomand site-urile pe care poți găsi așa ceva
@ElChapo uită-te și tu cum vin unii de pe Italia și se dau mari bombardieri și ei nu au bani să își plătească internetul
Eu iti as recomanda sa iti faci mai mult munca
 

king midas

Membru
Mmmda

Eu iti as recomanda sa iti faci mai mult munca
Cum am spus? Dacă te interesează un DEX și un DOOM contactează-mă, poate cu ajutorul acestora înveți și tu să scrii
Sau dacă vrei îți rezerv un loc în clasele 1-4 că si ăia știu scrie mai corect decât tine
 
Ultima editare:

ElChapo

Stie Tot
Cine a zis ca nu as putea sa fiu ?=)))))) hahahahahahahahaha=))))
Daca mi ar zice una bebe secunda 2 cu jet direct pleaca =))))) bebe,ai de plm=))))
 

ElChapo

Stie Tot
=))) pai oricum sunt mai smecher decat el =)))))))) iar smecheria nu se arata prin pizde =)))))))))))))))))))))) (din punctul meu de vedere) si oricum poate daca era vreo pizda care sa fie tipla din punct de vedere fizic era altceva,dar asa stiu si ambalajul si continutul si nu e atragator (pentru mine),dar poate cand mai ajung prin bucale si o sa ma imbat pe acolo voi face si o ambitie d asta prosteasca=)))
 

ElChapo

Stie Tot
Dar de ce nu ne arati cat de smecher esti tu?Doar ai fost o data cu ea,a 2 a oara e greu?Sau ai spus doar asa sa te dai mare in fata noastra pe discord?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus