UEFA FRIENDS LEAGUE - GOLGI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DoareRau

Membru Nou
Niste copii avortati , niste labari muisti echipa Legion in frunte cu jegul principal muistul sef Bobbo si lingaul Qu3stz , alti copii oligofreni ca Andrei2927 , Am nimerit adica a nimerit cu gura in pula lui Friends , mai e un homalau LookHook sa mi suga un muc.
Bah avortatilor , pai voi jucati sau doar ne sugeti pulile ? Sa va luam familiile in pula , surorile , mamele , sa le dam muie la tatii vostri care nu au stiut sa si puna prezervativ cand au tras o laba in coltul blocului unde v ati nascut.
Inca un server in care vor fi looseri , inca un server unde Friends le da muie cu galeata !
Retarzilor sa ne luati pula in gura la toti membri Friends !!!
Trist.... Foarte trist
 

ElChapo

Stie Tot
Asa ca acus mi am mai revenit
@Deoxys chiar vrei sa ne comparam fetele?...Esti vopsit blond pui in cap esti nebun...tinand cont ca in occident LGBT-ul e in voga as putea sa inteleg treaba asta...sa te mai bagi in seama cu mine cand nu o sa te mai violeze d astia de alde david,nu prea dau atentie jucatorilor de la liga a 5 a dar azi e duminica si am zis sa fac o fapta buna :)
 

ElChapo

Stie Tot
A luat zeul nava care se lauda ca are sute de mii de euro si n are pe cont gold ca sa dea zidul jos instant hahahahahahahahaha=)))
 

ElChapo

Stie Tot
@RAGNARAR. Daca ai nevoie de gold sa mi spui BEBE ca ti bag eu de 100 de lei ca sa ai de instante data aviatoare=)))
 

Atașamente

  • IMG-20221106-WA0019.jpg
    IMG-20221106-WA0019.jpg
    52 KB · Vizualizări: 42

Qu3sTz

Membru activ
Din seria HALL OF FAME. ASEDIU ZID 0

image.png
 

Deoxys

Membru activ
Asa ca acus mi am mai revenit
@Deoxys chiar vrei sa ne comparam fetele?...Esti vopsit blond pui in cap esti nebun...tinand cont ca in occident LGBT-ul e in voga as putea sa inteleg treaba asta...sa te mai bagi in seama cu mine cand nu o sa te mai violeze d astia de alde david,nu prea dau atentie jucatorilor de la liga a 5 a dar azi e duminica si am zis sa fac o fapta buna :)
Da unica diferenta intre tine si mine e ca eu am bani si pizde tu ai mere si gandaci
 

rizeavl

Membru Nou
Da unica diferenta intre tine si mine e ca eu am bani si pizde tu ai mere si gandaci
Să-ţi expui calităţile este uneori un lucru necesar. Când vrei să promovezi ori să obţii un loc de muncă, este bine să atragi atenţia asupra abilităţilor tale şi să-ţi subliniezi competenţele. În toate celelalte situaţii, oamenii care nu se sfiesc să-şi expună calităţile personale sunt etichetaţi ca persoane care în copilărie au avut multe lipsuri și în momentul actual încă nu au găsit soluția de a scăpa de ele.
 

Deoxys

Membru activ
Să-ţi expui calităţile este uneori un lucru necesar. Când vrei să promovezi ori să obţii un loc de muncă, este bine să atragi atenţia asupra abilităţilor tale şi să-ţi subliniezi competenţele. În toate celelalte situaţii, oamenii care nu se sfiesc să-şi expună calităţile personale sunt etichetaţi ca persoane care în copilărie au avut multe lipsuri și în momentul actual încă nu au găsit soluția de a scăpa de ele.
Bravo acum esti un top player grepo worl
 

Deoxys

Membru activ
Ti-ai platit internetul?
platesc internet? Midas doar stând în pat iti pot plăti stipulația ridicolă a polițistului. .Atii uitat zilele în care ati fost pe discord și erati acolo sa ma intrebati cum fac forex?
sau ai uitat de fiecare dată când m-ati întrebat cum să ajungetu în Elveția? hahahahahha
Mă bucur că am schimbat alianța, ai vorbit urât despre ei tot timpul, dar până la urmă rahat ești tu, tot ce aud de la tine despre ei este probabil fals pentru că ei spun aceleași lucruri despre voi.
O zi buna si imi pare rau nu mai deschid discursul cabanei ca imi vine de vomitat, cine stie cum va ati distrat acolo.. cine in fata cine in spate
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus