UEFA FRIENDS LEAGUE - GOLGI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Xergio

Stie Tot
Pai atunci arata mi ca mint
Show me facts...cand ai dat tu stergere....si a intrat o parte din alianta voastra in demos? ai pus un mesaj aici din martie....arata mi cand ai dat tu stergere futu ti ceafa aia a ta de istoric
 

Lord Smaug

Stie Tot
n am dat stergere, le am zis alora de vor sa mai joace sa se duca in demos si sa va futa in cur de va iese all stars-ul pe cur, si eu si david am bagat vacanta si dupa niciunul din noi n-am mai intrat
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ati vrut sa fiti curvele la demos sa ne tradati / tovarasu bila credea ca nu va fi tradat de demos desii eu si azog i am explicat efectiv totul si nah a ramas sa futem noi toata harta . Cam asta a fost povestea . Singuri contra la 3 aliante in formula incompleta de 60-70 insi cu 30 in vacanta de la fakeuri era foarte corect :)))
 

ElChapo

Stie Tot
Pai parca acolo a terorizat smaug the dog cu fake urile...si tu spui ca aveati 30 in vacanta de la fake uri...complicata poveste bag pula...
 

Xergio

Stie Tot
Ati vrut sa fiti curvele la demos sa ne tradat / tovarasu bila credea ca nu va fi tradat de demos desii eu si azog i am explicat efectiv totul si nah a ramas sa futem noi toata harta . Cam asta a fost povestea . Singuri contra la 3 aliante in formula incompleta de 60-70 insi cu 30 in vacanta de la fakeuri era foarte corect :)))
Pai atunci... Zi in ce perioada v ati lasat voi... Ultimii ratati.. Ca noi am avut pact.. @CaponeM si @7bile pot confirma chestia asta tovarase..
Abia cand ati disparut voi s au inceput negocierile sa intram noi 5 la demos... Futu ti fata aia a ta de om prost educat si netrecut prrin liceu ca faceau aia misto de tine
 
Ultima editare:

RAGNARAR.

Stie Tot
Pai atunci... Zi in ce perioada v ati lasat voi... Ultimii ratati.. Ca noi am avut pact..capone si @7bile pot confirma chestia asta tovarase..
Abia cand ati disparut voi s au inceput negocierile sa intram noi 5 la demos... Futu ti fata aia a ta de om prost educat si netrecut prrin liceu ca faceau aia misto de tine
@Lord Smaug punei conversatia cu lideru lor ca iar are iluzii asta :))
 

Xergio

Stie Tot
30 de jucatori din demos erau in vacanta?interesant=)))))))))))))
Tu ti dai seama ce l or fi mintit pe deoxys ala...ca ei sunt spuma grepolisului romanesc
@Deoxys friends e bataia de joc a grepolisului romanesc...ei si cu alianta lu' gucci...n avem atatia jucatori pe ro si mai castiga si ei cate un v3 la cine stie cat timp...deocamdata mochlos e singura dupa 20 lumi intrate
 

Lord Smaug

Stie Tot
Tu ti dai seama ce l or fi mintit pe deoxys ala...ca ei sunt spuma grepolisului romanesc
@Deoxys friends e bataia de joc a grepolisului romanesc...ei si cu alianta lu' gucci...n avem atatia jucatori pe ro si mai castiga si ei cate un v3 la cine stie cat timp...deocamdata mochlos e singura dupa 20 lumi intrate
gen mochlos e prima lume in care m-am reintalnit eu cu david dupa 10 ani, but it's okay, in rest de frica sa nu se piarda, politica si tichete
 

Xergio

Stie Tot
@Deoxys ca sa vezi istoria italienilor pe ro...italienii de au fost pe hermonassa...au intrat chemati de david asta, ca cica are el nevoie de ajutor...se plangea la oameni de pe international random...care era mai prost sa l bage in seama...ca si la @ersos
Pana si aia de zici tu ca sunt cei mai prosti printre italieni...au vazut cat de prost e David asta si au rupt pactul pe lumea aia cu ratatul asta :)))
A picat in 2 sapt de acolo
Despre ce vorbim "formatie" in Friends...vai mortii lor, intra cine apuca pe fiecare lume, de unde plm formatie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus