Transfer bonus jubiliar

  • Autor subiect DeletedUser16668
  • Data de început

DeletedUser16668

Guest
Las imaginile sa vorbeasca de la sine dar ca o scurta introducere:

In luna martie (sau aprilie 2020) am primit "maretul" bonus "jubiliar"(cum ii spun unii) => adica pachetul cu simturi x4 + resurse. Din pacate am acceptat bonusul pe o lume gresita (o lume pe care ma hotarasem sa nu mai joc Zachytos). Atunci am formulat mai multe tickete dar urmatorul a fost relevant:

tiket1.PNG

2 luni mai tarziu, lumea Zachyntos se termina se instaleaza "pacea" si revin cu un ticket pentru a duce la bun sfarsit "transferul":

tiket2.PNG

So... in concluzie (si aici as avea rugamintea daca poate sa imi raspunda un administrator care nu este still): de ce anume nu se poate face transferul? Au trecut 10 zile in care sunt "plimbat" cu "zaharelul". Se poate face sau nu? -- e bataie de joc sau nu? -- pentru ca deja rabdarea mea nu prea mai exista cu oameni de genul. Inteleg ca toata treaba cu "administrarea" acestul joc ar fi benevola dar totusi exista niste standarde MINIME de a raspunde la tikete -- toata lumea care a terminat o facultate de profil si lucreaza in aceasta industrie stie chestia asta... dar once again oare am pretentii prea mari de la oameni care "fac poze" for a living?

Keep up the good work si multumesc pentru raspuns.
Alex

p.s. am facut poza si la acest topic in caz ca se va sterge (so keep it on)
 

ciclin

Stie Tot
Salut ... cred ca ti-a raspuns destul de clar in primele mesaje , doar cele primite pe o lume in curs de finalizare...... sa nu ma intelegi gresit
 

DeletedUser16668

Guest
Iar lumea zachynots nu este o lume in curs de finalizare?

Conteaza in ce moment primești bonusul?

Cum as putea sa ma bucur de bonusul oferit daca nu pot sa atac?
 

DeletedUser16668

Guest
Daca tot suntem asa deștepți si "folosim limba româna in alte scopuri" de ce pentru anumiți jucători acest bonus s a putut transfera in același condiții pe care le am si eu...

Daca vrei sa dau nume o sa vorbesc cu ei sa scrie aici
 

ciclin

Stie Tot
Din martie pana acum nu l-ai folosit ? sa fim seriosi , are dreptate Stilu ....... trebuia sa le folosesti pana acum. o zi buna.
 

DeletedUser16668

Guest
Pe langa faptul ca fac o treaba minunata administratorii cumva "ma obliga cand sa imi folosesc bonusul" serios acum?

Vreau sa il activez acum, ce fac?
 

DeletedUser16668

Guest
Serios acum nu exista o persoana competenta sa imi răspundă exact la ce ma interesează?

Analize pe text facem in generala, (no ofense ciclin) aici e vorba de soluționat probleme si de "rea" voința.. Asa ca aștept un răspuns
 

DeletedUser16668

Guest
IMG-20200817-WA0005.jpg

IMG-20200817-WA0006.jpg

Hmm doar pentru anumiți oameni se poate...

Maine revin cu alte poze (ii cunosc aprox pe toți oamenii carora le ați transferat inventar ul care au fost in aceasi situație cu mine) ... Sunt curios de ce exista aceste excepții si aștept in continuare o explicație de ce se fac discriminari... (amr 2 zile)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16668

Guest
A se observa abordarea diferita :)) -- eu am primit intrebari de genul "cand l-am luat?" // "ceasul a fost activat?" -- 0 bunavoita pentru ca au fost divergente "tehnice" pe care le-am avut cu adimini in trecut (doar cu stil -- pentru ca ceilalti cu care am vb pareau sa stie meserie) --

Pana acum doar still m-a intrebat "cum este posibil sa joc din franta si in urmatoarele momenten sa joc din romania" -- i-am zis daca a auzit de proxy si mi-au sarit toti lingaii ca ma "iau de el" -- "hey daca omul e atehnic draq sa isi asume si sa faca ce stie el mai bine, adica sa scrie mesajul

bla bla bla nu se poate.

stil
Echipa Grepolis
......." si sa desemneze oameni competenti cum ar fi Jack, Zeusxis --

O sa pun toate momentele in care Still si-a aratat conditia de fotograf si nu de admin lead sau ce o fi el "country" something doar pentru amuzament pentru ca lumea buna din Romania (serverele romanesti) stie cine este personajul =))

O seara faina,
Alex

p.s. @STill imi zici cand vrei un curs online de "IT from A-Z" dar pentru inceput iti recomand sa folosesti https://www.google.ro/ -- ajuta mult!
 
Sus