Topurile aliantei.

DeletedUser

Guest
Uita-ti la ce m-am gandit:

In cadrul aliantei sa se faca de catre calculator niste topuri 100 sau 200 depinde pe ce lume esti.Aceste topuri sa se gaseasca la rubrica Alianta
langa celelalte rubrici(evenimente,banner etc.).

La ce vor folosi aceste topuri:La ajungerea facerii unei vederi exacte a lucrurilor ce se petrec in alianta.Nu cred ca m-am exprimat bine:vreau sa zic ca prin aceste topuri ceilalti membri ai aliantei vazandu-le isi vor face o idee despre activitatea celorlalti din alianta,despre sprijinul pe care il acorda si cat de des,despre cat de activi sunt pe forum(si aici o sa se treaca si numarul posturilor),despre cat de mult isi ajuta aliati,despre cat de mult incalca regulile aliantei,etc..

Uitati la ce topuri m-am gandit sa punem:
-Topul vorbitorilor pe forum(reamintesc ca aici se vor face clasificarile dupa numarul porturilor care deasemeni va fi afisat langa numele jucatorului).
-Topul sprijinitorilor(aici se v-or trece membrii in functie de cat de des au trimis sprijin).
-Topul incalcatorilor de pacturi(aici se vor trece membrii ce au imcalcat pactele si cat de des au facut-o).
-Topul tradatorilor de alianta(aici vor fi pusi ce-i ce isi ataca colegii si clasificati dupa numarul de da-ti in care au facut-o).

Daca mai aveti propuneri de TOPURI va rog sa le preciza-ti.

Sper ca aceasta propunere sa fie aprobata si pusa in urmatoarea versiune de joc.
Cu mult respect,
Costin.
 

DeletedUser1684

Guest
contra...si iti spun si de ce...in jocula sta doresti sis suspans si sa risti....daca sti cu cine te imprietenesti nu e de bine...adica de exemplu te imprietenesti cu cineva dar risti de exemplu ca poate nu e de incrdere...sau de exmplu prin "topul sprijinitorilor" liderii vor deveni obsedati de asta si se vor face concedieri cu kilogramul astfel aliantele se vor destrama si se vor reface sit ot asa si va fi ca in vestul slbatic...daca de exemplu sa zici ca dai pe cineva afara cu nu vorbeste risti sa pierzi un jucator excelent care iti va deveni dusman si cine stie, poate o sa te i cucereasca ca si razbunare...deci nu e 100% buna...nu zic ca nu ebuna oarecum dar pana la urma ar fi cam prea de tot...
 

DeletedUser

Guest
Mda ai dreptate intr-o oarecare masura.

Oricum iti dau drptate dar astept si alte pareri.
 
Sus