Top Jucători

  • Autor subiect DeletedUser1411
  • Data de început

DeletedUser1411

Guest
04.04.2012, Ora 00:00

4Q0vSAq1HdTyHGysHf5A.png
 

DeletedUser

Guest
matteo ala chiar nu credeti ca e roman ? i-am dat un mesaj cica e italian ..
ar trebui ca supportul sa ii dati un mesaj sa vorbeasca in romana , ca eu nu cred ca e italian , si daca e italian , nu suntem pe international sa se vorbeasca engleza .. este un fel de insulta asupra comunitatii romanesti ..
 

DeletedUser6475

Guest
am vorbit cu el doar in engleza..si da chiar este de alta nationalitate.nu mai stiu exact cu cine am vorbit..cineva care joaca pe .net cu el.:D
 

DeletedUser

Guest
Da, am auzit si eu ca este de alta nationalitate, cred ca trebuie lasat in pace sa creasca, pana la urma a fost alegerea lui sa intre pe Grepolis RO
 

DeletedUser

Guest
Terminati cu prostiile,ati devenit nationalisti si patrioti peste noapte pe un joc browser...daca sunteti patrioti trebuia sa iesiti in Piata Universitatii la mitting...nu sa va luati de un amarat de jucator strain aici...fiecare are dreptul sa joace unde vrea...si eu am jucat si joc pe .net,asta inseamna ca trebuia/e sa fiu marginalizat pentru ca sunt roman?!

L-am luat in alianta la mine,tipul e chiar italian,va pot confirma...eu comunic in engleza cu el,dar am coleg ,un roman din italia,care comunica in italiana cu el...mi-a confirmat ca e italian,se vede si dupa dialect...ca om pare un tip de treaba iar mie imi place sa ajut,deci voi avea grija sa ii fie bine.
 

DeletedUser

Guest
Pai asta spuneam si eu, oricum vroeam sa ii dau invitatie in alianta noastra numa ca am vazut ca s-a dus la voi...
 

DeletedUser

Guest
Propun actualizari macar odata la 4 zile , si prima pagina (adica 15) - TOP 15 ATACATORI si TOP 15 APARATORI.
 

DeletedUser1411

Guest
Da...eu sunt de vina..:)
Am fost prinsa de spiritul asta..al sarbatorilor..

Deci..sa revenim..
Actualizat, astazi, 15.04.2012, orele 21.40

lJHjnFSy1PAQ2vydWv63.png
 

DeletedUser

Guest
Alecsandra , cand faci refresh la top fa si tu direct din joc .. ca de pe grepostats e in urma cu vreo 2-3 refreshuri deobicei .
 
Sus