Top 5 alianțe: Statistici și harta

DeletedUser

Guest
Top 5 alianțe: Statistici și harta

Actualizare : 06/04/14

14345_Sans_titre.jpg


 

DeletedUser

Guest
Nu vor mai exista aceste aliante cand vor aparea minunile sunt sigur .
 

DeletedUser6553

Guest
Tot ce ai nevoie ca sa iti dai seama de asta e minte si harta.
Iar harta este...
 

DeletedUser13911

Guest
Tot ce ai nevoie ca sa iti dai seama de asta e minte si harta.
Iar harta este...

Sa inteleg ca trebuie sa fii deosebit de inteligent sa vezi pe harta ca yamabushi sunt marinimosi??
Nu cred ca e cazul sa explic ca la asta a fost referirea facuta.

- - - Actualizat - - -

Nu ai inteles neo , lgor se refera la relatia friends - yamabushi prin pupincurism , nu intelegi ca omu iti da dreptate B-)
Desebit de inteligent si intuitiv cum te stiu de pe mai multe lumi:)
tipic chibitului ce sta pe margine.
 

DeletedUser

Guest
Desebit de inteligent si intuitiv cum te stiu de pe mai multe lumi:)
tipic chibitului ce sta pe margine.


Chibit care sta pe margine , este pleonasm inteligentul meu prieten :D data viitoare jigneste-ma cu niste cuvinte pe care le cunosti :p chiar daca si cu scoala si fara scoala , cartofii acelasi gust il are ...




Cat despre ce vroiai sa spui , te rog sa ma ierti pentru ca te corectez , dar eu ti-am scos 2 colegi de pe insula , iar tu , cu tot talentul tau , ai scos un jucator care intra 1 data pe zi , si care daca asculta de mn era inca pe harta , dar deh uite ca spre ciuda mea , ti-a dat ocazia sa te umfli in pene putin , si neintemeiat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Mare grija,cand iti creste tensiunea mai pierzi cate o tasta..e evidenta treaba..
Mai mult te rog sa ma crezi pe cuvand ca nu ma pot dezvolta aici.....nu pot..e deajuns..iti spuneam eu mai multe :)
PS; stiu ca era la calculator...pana la intrarea primeia,eu vorbesc de dupa.te-a facut de 5 ori...cred ca ai rani pe degete de cate ori ai muscat.
Mai mult ,nu e frumos sa fii nerecunoscator ca nu te-au ajutat aliatii...e pacat, e posibil ca pe viitor sa se si intample..
Kx,a facut totul....si cred ca e in DELETE..nu?
Btw.nu intentionez sa te cuceresc...neeeahh..te voi lasa sa te pierzi singur..:)))asta e farmecul...tratandu-te cu ignore.:)
 

DeletedUser

Guest
Mare grija,cand iti creste tensiunea mai pierzi cate o tasta..e evidenta treaba..
Mai mult te rog sa ma crezi pe cuvand ca nu ma pot dezvolta aici.....nu pot..e deajuns..iti spuneam eu mai multe :)
PS; stiu ca era la calculator...pana la intrarea primeia,eu vorbesc de dupa.te-a facut de 5 ori...cred ca ai rani pe degete de cate ori ai muscat.
Mai mult ,nu e frumos sa fii nerecunoscator ca nu te-au ajutat aliatii...e pacat, e posibil ca pe viitor sa se si intample..
Kx,a facut totul....si cred ca e in DELETE..nu?
Btw.nu intentionez sa te cuceresc...neeeahh..te voi lasa sa te pierzi singur..:)))asta e farmecul...tratandu-te cu ignore.:)

:D Sunt impulsiv , dar nici chiar atat de impulsiv prietene , rani pe degete o sa faci tu cand o sa iti dai seama ca faci pe desteptul in gropi :)) eu zic sa te calmezi si sa nu vorbesti in necunostinta de cauza cand vne vorba de delete , doar ca sa iti etalezi fruntea lata pe aici

iar faptul ca acum nu ma mai cuceresti , desi ai afirmat ca ma vei ,, scoate ,, cum fac toti jucatorii ingamfati pe acest joc , insanatosire grabnica iti urez
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13911

Guest
Multumesc,multumesc.....nu imi aduc aminte ca am afirmat ca te voi scoate,desi recunosc ca sunt senil deja,dar inca mai emit pretentii:)
Expresia 'a face pe desteptul in gropi" e cred lucrarea ta de licenta la Academia Romana..nu?
ceea ce e uimitor si iti da dreptul sa te lauzi e un singur lucru,care cert e ca multi,dar multi ,au recunoscut....ESTI SINGURUL JUCATOR caruia in urma unui tiket pentru injurii (sa le spunem asa) s-a acordat 10 zile ban pe atacabil adversarului....
eee....asta da...e de lauda..dar esti singurul....parca ai fi frate cu stiu eu cine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Multumesc,multumesc.....nu imi aduc aminte ca am afirmat ca te voi scoate,desi recunosc ca sunt senil deja,dar inca mai emit pretentii:)
Expresia 'a face pe desteptul in gropi" e cred lucrarea ta de licenta la Academia Romana..nu?
ceea ce e uimitor si iti da dreptul sa te lauzi e un singur lucru,care cert e ca multi,dar multi ,au recunoscut....ESTI SINGURUL JUCATOR caruia in urma unui tiket pentru injurii (sa le spunem asa) s-a acordat 10 zile ban pe atacabil adversarului....
eee....asta da...e de lauda..dar esti singurul....parca ai fi frate cu stiu eu cine:)

O seara placuta si tie ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce admini ma.. ?? frumos atacul colegului meu.. dute bate-ti coasa si lasa-ne
 

DeletedUser

Guest
david658 lasati-l il doare putin capul.. nu avem ce ii face omul a prins o zi ma buna si a spart tot ce a putut.. dar asta sa ofticat
 
Sus