Top 12

DeletedUser

Guest
Cum an0n1m nu mai este sa faca actualizarea ,aici o aveti ...:D

dibujo6r.png

dibujohce.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
danyford actualizeaza putin
ca sa vada lumea ce mult a avansat JDI in ultima perioada :D
 

DeletedUser

Guest
JDI. a crescut doar deoarece lasii din KoH au plecat la voi :))))
 

DeletedUser

Guest
vad ca ati uitat sa updatati clasamentul ....... va dau eu un mic ajutor :


99691876.jpg




:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
lasa ca ati mai recrutat la disperare 2 ca sa ne depasiti si sunteti iar pe 1...promitem sa va dam jos. :p
 

DeletedUser

Guest
vorbind de lasi,RaducKu care mai e viata ta :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Mda ..
Se pare ca am mai trecut si eu pe forum sa vad cum sta treaba ..

Pai viata mea e foarte buna , multumesc de intrebare.
Oricum , eu de ce as fi las :))) ???:eek:
Ca am parasit JDI ..
Pai stii foarte bine de ce am parasit JDI ..:(
Se pare ca trebuie sa iti explic a treia oara ..
Deoarece JDI nu era La Cosa Nostra !
Daca Bugsy Siegel mai era , voi nu ati fi primit atacuri de la mine si nici eu de la voi , din respect pentru dansul.:rolleyes:
Dar cand am vazut ca a fost banat.
Am dat frau liber la atacuri !:D
.Pac-Pac.:p

Dar viata ta care mai este ? ;)
 

DeletedUser

Guest
Mda ..
Se pare ca am mai trecut si eu pe forum sa vad cum sta treaba ..

Pai viata mea e foarte buna , multumesc de intrebare.
Oricum , eu de ce as fi las :))) ???:eek:
Ca am parasit JDI ..
Pai stii foarte bine de ce am parasit JDI ..:(
Se pare ca trebuie sa iti explic a treia oara ..
Deoarece JDI nu era La Cosa Nostra !
Daca Bugsy Siegel mai era , voi nu ati fi primit atacuri de la mine si nici eu de la voi , din respect pentru dansul.:rolleyes:
Dar cand am vazut ca a fost banat.
Am dat frau liber la atacuri !:D
.Pac-Pac.:p

Dar viata ta care mai este ? ;)

Da da ...... aceiasi poveste a treia oara:p:p:

ai plecat crezand ca daca vei fi acolo toate vor fi frumoase si orase din belsug,alea sunt dar trebuie sa mai si ataci din cand incand

apropo cred ca te-au primit cu bratele deschise cand ai facut cerere deoarece aveau nevoie de puncte sa fie in top(asta sa fim in tema)ca pt altceva nu prea cred ca te-au primit :cool:
 

DeletedUser

Guest
Nu , am plecat crezand ca va fi mai bine , si a fost mai bine , intradevar !!!

Si iti spun ca te asigur ca nu m-au primit in alianta pentru puncte ca sa fie in top , cand am plecat aveam 90k-100k , pe cand media aliantei era de 260k , si inca scrie pe forum ca nu se accepta membrii sub media aliantei .. Astea nu-s puncte de top , te asigur , eu nici acum n-am puncte de top , nu-s nici in primii 200 :))
Deci , clar , pariez ca nu m-au primit pentru punctaj !!!
 

DeletedUser

Guest
Nu , am plecat crezand ca va fi mai bine , si a fost mai bine , intradevar !!!

Si iti spun ca te asigur ca nu m-au primit in alianta pentru puncte ca sa fie in top , cand am plecat aveam 90k-100k , pe cand media aliantei era de 260k , si inca scrie pe forum ca nu se accepta membrii sub media aliantei .. Astea nu-s puncte de top , te asigur , eu nici acum n-am puncte de top , nu-s nici in primii 200 :))
Deci , clar , pariez ca nu m-au primit pentru punctaj !!!


:eek::eek::eek:asta crezi, e acceptabil daca tu crezi asa,sa-ti zica unicool cam cum sta treaba si care a fost strategia lui prin luarea membrilor aliantei inamice,sau de nu vrea el iti zic eu aduce le dezbinarea acelei aliante ;)

asa ca pt asta te-a luat nu ca ai fi bun sau alte lucruri si te tine la numar acolo sa avem orase de tocat sa nu ne luam de el dar toate la timpul lor,cum ti-am zis,ma ai langa tine deci viata frumoasa nu vei avea asta daca nu faci si tu ca toti ceilalti din black care sunt pe marea 54 se duc vazand cu ochii pe alte mari ca aici sau plictisit sa poata sprijini orasele de pe 54,dar e bine si asa gresala voastra norocul meu ;)
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea uniq nu este in niciun caz astfel.
Este un jucator bun , si crede-ma ca nu ii este frica de voi , ca nu degeaba este in top la atacatori , deci , nu ma tine degeaba acolo .. Cred ..:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea uniq nu este in niciun caz astfel.
Este un jucator bun , si crede-ma ca nu ii este frica de voi , ca nu degeaba este in top la atacatori , deci , nu ma tine degeaba acolo .. Cred ..:confused::confused::confused:

:confused:eu nu am zis cai frica de noi,nicidecum dar "Paza buna trece primejdia rea"cat poate se tine de asta ,tu de ce crezi ca nu are puncte de aparare ,deoarece a avut grija sa aiba pe langa el intodeauna altii care sa i-a loviturile in locul lui

Infine hai sa o lasam balta ca e mai bine :cool:(pana la urma te da afara,asa de strategie:p:p:p:p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:)))))))))))))))))
m-am amuzat copios....auzi la dany ce zice....eu nu am puncte de aparare ca nu s-a gasit nici un viteaz sa ma atace.aia care au avut suficient tupeu s-au razgandit repede.am venit langa bugsy,catalinP,chisleag,clacc,grigus....i-am atacat pe toti si niciunul nu a dat in mine.de ce?ca aveam scut?nu dragule....ei stiu de ce.....ce pot sa fac sa ma atace si pe mine cineva?sunt in top atacatori.....incerc sa-i lovesc pe cat mai multi ca poate tresare orgoliul veunuia ca Milady sa-mi faca si puncte de aparare, dar mai mult decat sa-i atac nu am ce face.

pe raducku nu l-am luat pentru puncte.......l-am luat ca mi s-a parut a fi un om ok si cu coloana vertebrala.si mi-a demonstrat asta pe parcurs.nu regret ca nu l-am luat.vrei sa te duelezi cu mine?o sa fac tot posibilul sa vin mai aproape de tine.nu-ti mai incapi in piele de cand a parasit jocul an0n1m.cat era el in joc te multumeai sa ceri sprijin de la colegi.
 

DeletedUser

Guest
:)))))))))))))))))
m-am amuzat copios....auzi la dany ce zice....eu nu am puncte de aparare ca nu s-a gasit nici un viteaz sa ma atace.aia care au avut suficient tupeu s-au razgandit repede.am venit langa bugsy,catalinP,chisleag,clacc,grigus....i-am atacat pe toti si niciunul nu a dat in mine.de ce?ca aveam scut?nu dragule....ei stiu de ce.....ce pot sa fac sa ma atace si pe mine cineva?sunt in top atacatori.....incerc sa-i lovesc pe cat mai multi ca poate tresare orgoliul veunuia ca Milady sa-mi faca si puncte de aparare, dar mai mult decat sa-i atac nu am ce face.

pe raducku nu l-am luat pentru puncte.......l-am luat ca mi s-a parut a fi un om ok si cu coloana vertebrala.si mi-a demonstrat asta pe parcurs.nu regret ca nu l-am luat.vrei sa te duelezi cu mine?o sa fac tot posibilul sa vin mai aproape de tine.nu-ti mai incapi in piele de cand a parasit jocul an0n1m.cat era el in joc te multumeai sa ceri sprijin de la colegi.

ups:rolleyes::rolleyes::rolleyes:sa trezit seful

eu cu an0n1m nu am avut nimic decat ca m-am dus unpic in vizita pe la el si spre surprinderea mea am si ramas cu ceva orase de pe urma lui,eu speram sa ma scap de ele(de cand cu lasii care au plecat pe la tine si au ramas orasele izolate) dar nu a fost sa fie :cool:

si de vrei sa vii langa mine e simplu ia exemplu de la boby:faci cerere (sa-ti doneze un oras ,il umpli de birerme de la colegi apoi te apuci de crescut sate tot asa de strategie :D:D:Dsi dupa cateva luni ma ataci cand ai cu ce:p
 

DeletedUser

Guest
Dupa parerea mea uniq nu este in niciun caz astfel.
Este un jucator bun , si crede-ma ca nu ii este frica de voi , ca nu degeaba este in top la atacatori , deci , nu ma tine degeaba acolo .. Cred ..:confused::confused::confused:

si ca final acum apare si RaducKu si zice :"vezi ti-am zis eu":) dar e bine cine imparte parte isi face:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
pai eu nu am strategia lui bobytza desi buna de altfel....ma gandeam ca iau un oras de la tine ca si asa ai multe.
 
Sus