Top 12 - Aliante

  • Autor subiect DeletedUser16077
  • Data de început

DeletedUser15890

Guest
Si nu doar...goldul :).Ma uitam cate academii au unii,lol,ce...porcarie,mai si comentez:(,cat de fermi sunt altii :nu facem pact,PNA,noi si...restul lumii,i-am si crezut - fraiera scrie pe mine(asta imi permit doar eu sa spun,sper mereu ca unii sa-si schimbe naravul) :) !Sempre fi-alianta frumoasa.Spartanii,buni.Pact intre ei,dar ei nu fac...pacte cu nimeni ,sunt doar...ei si...restul lumii :).
Respect pt cei care au 2-3-4 academii !N-o fac pe sfintii !
mai cucoana,stai linistita si lasa lumea sa joace. care e problema ta? ai ajuns sa faci strategia pt toate aliantele de pe hartada nu esti in stare sa faci ceva bun pt alianta ta.toata harta a fost de acord cu propunerea noastra de a juca fara sageti lumea asta,doar voi nu.vrei sa faci ceva bun? renuntati la sageti si hai sa ne bucuram de grepolis. ca tot te dai mare si tare pe forum.macar fa ceva concret
 

DeletedUser12202

Guest
????Eu nu-i las sa joace daca imi spun parerea ???Eu fac strategii ????Lol!!!Dar,ai dreptate :).Fac ceva concret : nu mai joc.Spor tuturor.Si...spor la gold,altfel...e greu cu orice strategie faceti.Fara gold...sunteti nimeni !In noua economie a jocului.
 

DeletedUser12202

Guest
Dvs cred ca aveti un pic de probleme la capitolul orgoliu si gandire umana .
Adica care e problema ca se fac pacte doar cu cine se vrea , ce daca esti femeie trebuie sa te ridice lumea in slavi sau care e treaba ? :)
Comunicarea poate e un stil de joc pentru aproape oricare , dar tu din pacate abuzezi si asta s-ar putea sa-ti rupa orgoliul in cate bucatele vrei tu .
Mai demult erai mai pe fapte , acuma esti doar o umbra aparuta de nu stiu unde :D
Dar bravo oricum , daca vrei sa fi mai cunoscuta pe jocul asta , atunci nu mai apela Spamul si fa ceva mai bun decat sa-ti spargi tu orgoliul pe un forum nefolositor.

Si daca vrei sa te lasi lasa-te pentru ca mie oricum nu-mi pasa si cred ca multora nu le-ar pasa ca te lasi tu . Lumea vine si se duce , daca nu ai chef gaseste altceva , nu mai fa pe zeita grepolisului .
Dragule,forumul acesta este pt.toti jucatorii de Grepo,nu doar pt....tine-sau pt...x jucatori :).Fiecare isi poate spune parerea,nimeni nu a acaparat,inca,forumul,INCA(este handicapul tau ca nu intelegi asta).Aici se discuta,nu se pune pumnul in gura(dar,atat stii...,inteleg :) ).TOTI,absolut TOTI,pot spune tot ce le trece prin cap,pe forum.Ma doare la bascheti de asa zisul...orgoliu :)!.De joc ???Nu mai joc cum jucam ????Cu ce bre,cu ce...:))).EU,nu bag bani-prefer sa-mi iau o....acadea :).Cum sa joc,sa fiu eficienta la ce este Grepo acum ???
Si acum,sa analizam textul tau (este ultima lectie pe care ti-o dau,nu este prima si o stii ) :
"Adica care e problema ca se fac pacte doar cu cine se vrea , ce daca esti femeie trebuie sa te ridice lumea in slavi sau care e treaba ? :)"
Constatare,din partea ta,aiurea,fara logica.
"Joaca dupa cum se face , nu e treaba ta cine face pacte cu cine , tu trebuie sa-ti organizezi trupa calumea inainte sa incepi sa vorbesti :))))"
Te ...contrazici :).Presupunand ca am trupa,este logic sa ma intereseze cine ce pacte are(si daca nu am,pt.mine ma interteseaza sa stiu...cica,sub ce umbrela sa ma pun :)))) ).Acum ma intreb daca stii cat de cat jocul !Auzi,sa nu te intereseze cine ce pacte are !Pe bune ????
"Mai demult erai mai pe fapte , acuma esti doar o umbra aparuta de nu stiu unde :D"
Mai de mult jucatorul conducea jocul,nu goldul !Si nu o fa pe sfantul ca nu intelegi !Sa refaci full atac,full def,zid la 25 pocnind din degete,conteaza,un pic...mai mult :).Si cica esti si...jucator bun !!!!Pe...bune :)?
"Dar bravo oricum , daca vrei sa fi mai cunoscuta pe jocul asta , atunci nu mai apela Spamul si fa ceva mai bun decat sa-ti spargi tu orgoliul pe un forum nefolositor. "
Aici nu pot comenta,gramatica si logica mea nu inteleg ce ai vrut sa spui.
 

DeletedUser12202

Guest
Si cu asta ,va spun la revedere,spor si numai bine !
 

DeletedUser12328

Guest
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

Atașamente

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    173,7 KB · Vizualizări: 40

DeletedUser16357

Guest
Ce poți face cu goldul? (Sunt nou) si in ce alianță as putea intra( am 1000p)
 

DeletedUser15262

Guest
Ce poți face cu goldul? (Sunt nou) si in ce alianță as putea intra( am 1000p)
hmm ce ai putea face cu goldul ...multe!! in primul rand ,goldul face la moral inamicul :)) daca ai 10 k gold pe cont esti goldist automat devii (noob''jucator cu pile''varu'patronului de la inno",etc)devii un magnat al grepolisului.practic poti sa dobori inamicul doar spunandu-i ca bagi gold mult in joc si el automat va suferi o trauma,daca esti activ poti sa tiii pasul usor cu un goldist in clasamente atat la luptatori cat si in cel general.goldul e bun sa-ti iei sfetnici.restul e trauma dusmanului :))sa vezi ce sentiment placut ai cand esti acuzat ca bagi gold in instanturi si tu nici macar 180 gold nu ai pe cont.asta e frumusetea grepolisului,sa-ti depasesti limitele
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser12202

Guest
Ce poți face cu goldul? (Sunt nou) si in ce alianță as putea intra( am 1000p)
Intrebare ...in noul context al jocului !!!Nu ce si cum pot invata,ci ce pot face cu goldul !!!Daca ai gold pe banda,poti da cu tifla jucatorilor f.buni care nu baga gold !
Esti incepator ???Invata ABC-ul Grepolis-ului.Cu goldul ce poti face,dincolo de sfetnici ???Trupe instant,constructii instant,de la event,ce vrei,dooar gold sa ai.
 

DeletedUser9314

Guest
daca esti activ poti sa tiii pasul usor cu un goldist in clasamente atat la luptatori cat si in cel general.goldul e bun sa-ti iei sfetnici.restul e trauma dusmanului :))sa vezi ce sentiment placut ai cand esti acuzat ca bagi gold in instanturi si tu nici macar 180 gold nu ai pe cont.asta e frumusetea grepolisului,sa-ti depasesti limitele
smiley_emoticons_viking.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif


mare dreptate ai ...te inteleg perfect
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser12202

Guest
???Chiar asa ???fara gold,nu ai sfetnici,din start dezavantaj.Poti fi 24/24 pe joc(asta presupune ca nu ai viata in real),tu la un momentdat pierzi din trupe,atacatorul are full instant.Rezisti si dai cu tifla,ii arati cum se joaca,dar cat timp ??? Si ce invata atacatorul ?Am trecut prin astea,iti bagi.....in joc si nu-ti mai pasa.Cui ii pasa ca esti esti jucator bun daca nu ai gold ???Compensezi goldul fiind nonstop pe joc.Sa demonstrezi ca esti bun .Dar realul ???Dragilor,Grepo este un joc,tratati-l ca atare,nu uitati asta,nu uitati ce conteza cu adevarat : realul.Si nu uitati sa aveti coloana vertebrala.
 

DeletedUser14960

Guest
vezi ca nu sunt acceptati agramatii prin zona:)) nu ne purta tu de grija,momentan nu matura nimeni cu noi pe jos.pana la urma e un joc,important e sa ne distram.tu stai in banca ta si lasa-ne sa ne vedem de jocu nostru.si ca fapt divers,daca tot te dai asa atotstiutor,poate ai vazut si jucatorii din spartans,nu cred ca suntem asa slabi incat sa nu facem fata la joc.


Mai traiesti ma??
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Vinde-ti fanul in alta parte... Mirobolantule
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser15898

Guest
iata si parerea mea umila in ceia ce tine de top aliante
o alianta cu un punctaj net sub demosi activand intr-o mare pustie si iata ca reusesc sa tina pasul cu o minune de cei din fruntea clasamentului (normal ca vor pierde din pricina inferioritatii in ceia ce tine de accelerari si viteza de a trimite resurse pe santierul minunii)

din punctul meu de vedere acesti oameni sant invingatorii acestei lumi (o imagine spune mai mult decat o suta de cuvinte ....asta nu inseamna ca nu am tot respectul pentru unii jucatori din demos)

BgPL22X.png
 
Sus