Theta bate la uşă

DeletedUser

Guest
Ce putine invitatii in alianta am:( Trebuia sa intru cu N0Problems...
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;n74WRDoqI9E]http://www.youtube.com/watch?v=n74WRDoqI9E&feature=fvwrel[/video]
 

DeletedUser

Guest
Se apropie sfârşitul acestei lumi! O mână de conducători îşi mai apără cu încăpăţânare imperiile pe care le-au cucerit.
Doriţi să vă extindeţi încă o dată imperiul sau preferaţi să începeţi de la zero pe o lume nouă, activă? Cu experienţa acumulată aici, aţi putea clădi un imperiu şi mai puternic!
:((
 

DeletedUser7909

Guest
Se apropie sfârşitul acestei lumi! O mână de conducători îşi mai apără cu încăpăţânare imperiile pe care le-au cucerit.
Doriţi să vă extindeţi încă o dată imperiul sau preferaţi să începeţi de la zero pe o lume nouă, activă? Cu experienţa acumulată aici, aţi putea clădi un imperiu şi mai puternic!
:((

Se apropie sfarsitul acesteu lumi! [..]
Doriti sa va extindeti aceste cunostinte sau preferati sa incepeti de la zero pe un abecedar nou, manual alternativ? Cu aceste cunostinte acumulate ati putea cladi propozitii mai comprehensibile.

Induiosatoare instigarea ta la cultura, Danciule!

//Editat de Norbit: Insultarea altor membri nu e permisa pe acest forum!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce vrei bre ??? am copiat ce scria cand am intrat pe lumea theta.. te bagi si tu ca musca in lapte

//Editat de Norbit: Atentie la limbaj
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7909

Guest
Adica nici macar creatie proprie nu a fost? Doar un amarat de plagiat? Ce ne facem, Danciule? Eu ma pretentii din partea ta, astept acea originalitate specifica tie [..] . Sa nu mai faci asta niciodata!

Cat despre dubioasele fantezii cabaline provocate de hormonii specifici varstei, te sfatuiesc sa iti indrepti atentia ,totusi, spre fetele de varsta ta (pe care ar trebui sa incetezi sa le tragi de cozi).

//Editat de Norbit: Insultarea altor membri nu e permisa pe acest forum!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@123proba : mersi mult ca tii la mine :)) dar nu am nevoie de sfaturile tale si nu cred ca ar trebui sa te preocupe viata mea personala, cum nici eu nu sunt interesat de vietile personale ale jucatorilor de pe grepolis..

@money : nu am inteles intrebarea.
 

DeletedUser7909

Guest
Danciule, ce atata fair-play teoretic. Parca nu iti sade bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@123proba : mersi mult ca tii la mine :)) dar nu am nevoie de sfaturile tale si nu cred ca ar trebui sa te preocupe viata mea personala, cum nici eu nu sunt interesat de vietile personale ale jucatorilor de pe grepolis..

@money : nu am inteles intrebarea.

Sa ma scuze 123proba ca ma var in discutie..am si eu o nelamurile: vietile alea personale ale jucatorilor de pe grepolis e mai multe?
 

DeletedUser

Guest
Cat despre dubioasele fantezii cabaline provocate de hormonii specifici varstei, te sfatuiesc sa iti indrepti atentia ,totusi, spre fetele de varsta ta (pe care ar trebui sa incetezi sa le tragi de cozi).
WtF ,asta e tare.,imi notez replicaB-)
 

DeletedUser7909

Guest
Doar in cazul celor ce duc o viata paralea. Dar desi sunt in inferioritate numerica nu pot fi ignorati si astfel , conform logicii si contrar gramaticii, acordul se produce.
 

DeletedUser

Guest
Omule m-ai dat pe spate,nu va intelege Danciu nimic daca il ei cu comprehesive...sincer eu am cautat pe gogu..sa nu mor prost,nu ca nu as fi :)
Mai pe intelesul copiilor un pic ca nu e Academia Romana aici:)))
iar asta:)
fantezii cabaline provocate de hormonii specifici varstei
.........e dubioasa rau,ori esti poet ori veterinar :)no ofence!
 

DeletedUser

Guest
Eh, au inflorit brandusele, toporasii si, nu in ultimul rand, cheful oamenilor de stigmatizare a micilor creaturi /:)

Cu narcisi, cu crini, cu lotusi,
Timpul cald s-apropie.
Primavara asta totusi
Nu-i decat o scorpie.
.............................
Pe trotoar, alaturi salta
Doua fete vesele...
Zau ca-mi vine sa-mi las balta
Toate interesele!

Bine v-am gasit! erau aglomerate locurile de parcare si v-ati oprit la o sueta in parculet, alaturi de copiii inocenti (inarmati cu lopatele si forme de nisip)?:x
 
Sus