Tabel cu costuri si timpi de constructie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Mie unuia mi-ar fi util un asemenea tabel, sa vad cat dureaza trecerea de la un nivel la altul al cladirilor, in functie de nivelul la care e Senatul.
Deasemenea, costul fiecarui upgrade ar trebui sa il stim dinainte.
In actuala varianta nu pot vedea cat costa si cat dureaza decat urmatorul nivel al unei cladiri.

Ca sa fentam atacul alora care pricep cu frana de mana trasa, de tipul "da' la ce-ti trebuie?", raspunsul e ca ma poate ajuta sa ma hotarasc daca sa ma axez sau nu pe ridicarea cu prioritate a uneia sau alteia dintre cladiri.

Daca nici asta nu e destul de clar, am varianta si condensata "uite, de-aia" sau varianta cu administrare orala: "ca sa se sidereze...cei care nu pricep".

pese: daca deja exista un asemenea tabel pe undeva, multumesc pentru lincuire.
 

DeletedUser47

Guest
Costuri.

Iar cu durata fiecărei clădiri în funcţie de senat nu cred că există, dacă voi afla voi posta un link.
 

DeletedUser

Guest
http://wiki.en.grepolis.com/wiki/Senate

Contine procente aproximative pentru calcularea timpului la fiecare nivel de Senat construit..

Tabel cu timpul fiecarui nivel al fiecarei cladiri nu stiu sa existe... Eventual il poti face tu in timp ce-ti construiesti orasul...
 

DeletedUser

Guest
Tabel cu timpul fiecarui nivel al fiecarei cladiri nu stiu sa existe... Eventual il poti face tu in timp ce-ti construiesti orasul...
Asta ar insemna sa vreau sa ajut cu ceva comunitatea grepolizatilor, altruism, baiat bun etc? Ca sa poata fi folosit de generatiile urmatoare? Hell, no! Dupa noi, inundatia...
Potopul, whatever.:cool:
Sen-chiu, dar nu e ce as fi vrut eu.

Zambesti frumos, da' daca avea legatura cu ce am intrebat eu, poate chiar ma cucereai. Asa...na, ma cuplez cu Kinderul, ca e la obiect.:p

Costuri.

Iar cu durata fiecărei clădiri în funcţie de senat nu cred că există, dacă voi afla voi posta un link.
Merci, raman dator forever. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus