Stirile live lumea kappa:)

DeletedUser

Guest
protest stii ce e frumos cat eram noi pe kappa (the co) B&W nu vroiau sa va atace si sa intrerupa minunile ei sperau sa va poata invinge dar na acu ce sai faci vor si ei medalia ai ca a doua alianta care a faut toate minunile pe o lume :))) (oare existaa?:)))) )
 

DeletedUser

Guest
protest stii ce e frumos cat eram noi pe kappa (the co) B&W nu vroiau sa va atace si sa intrerupa minunile ei sperau sa va poata invinge dar na acu ce sai faci vor si ei medalia ai ca a doua alianta care a faut toate minunile pe o lume :))) (oare existaa?:)))) )

N au vrut sa atace atunci si ataca acuma...dupa ce am castigat care e logica?
 

DeletedUser

Guest
hmmm...

eu cred ca vor si ei o minune sa nu trebuiasca sa inceapa o noua lume si sa o ia de la 0 :))

pai sa traga tare sa faca si ei minunile .... ca noi (multi) ne-am lasat de o luna de lumea kappa , poate asa reusesc ca altfel s-au vazut sansele lor de a le face (zero) !!!
 

DeletedUser7851

Guest
As dori sa organizam interviu si pe aceasta lume.
Astept propuneri si mai ales ce v-ar interesa sa aflati despre jucator
Multumesc
 

DeletedUser

Guest
Cel mai propice moment pt interviuri ar fi fost inainte sau in timpul minunilor.Majoritatea celor activi au dat stergere cont imediat dupa minuni sau la un timp scurt,iar cei ce mai sant majoritatea sant din nostalgie si intra rar pe aceasta lume.
Propun Protest daca mai joaca cumva ,ca de pè grepostats reiese ca nu..cu siguranta ar avea multe de povestit despre o lume placuta cum a fost Kappa.
Un al doilea ar fi UlLRICK X un jucator pe care eu personal l-am avut dusman in joc ,dar stiu ca a pus mult suflet si a alocat mult timp acestei lumi.
 

DeletedUser

Guest
Rog pe cei care joaca pe Kappa, sa ii trimita mesaj la acest jucator claudius conto si sa ii spuneti ca il rog sa intre pe Iota, deoarece nu a mai intrat de 2 saptamani (pana ce pun la punct niste detalii...) :)
Sa ma anuntati cei care l-ati contactat. Multumesc !
 

DeletedUser7851

Guest
Ce munceste lumea pe Kappa!
Nu mai are nimeni timp de forum?
Nici interviuri, nici concursuri, doar cu cuceriri (probabil)
 

DeletedUser

Guest
Probabil a fost cea mai puternica si "pasionala" lume grepolis...salutari ptr toti cei care mi-au fost aliati si inamici in acest joc.
 

DeletedUser3337

Guest
a fost puternica
dar acu e prea putian activitate
multi sau lasat pt ca sau deschis alte lumi cu viteze de joc mult mai mari si sunt mai atragatoare
cei care mai joaca pe Kappa joaca pt mai au putina activitate
in mare sunt cam 2 razboaie pe kappa
F2n Vs Conq+United
B&W+B&Wa Vs GoW{Imperatori :))}-United
 

DeletedUser7851

Guest
E o lume tare frumoasa, am jucat si eu cindva, la inceputuri/
Acum au ramas doar cei mai buni
 
Sus