Stelutele Grepolisului vs. Tania

  • Autor subiect DeletedUser5815
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5815

Guest
trebuia sa fac topicul asta, pentru ca e ceva inedit ... vreo 10 jucatori - unii dintre ei chiar de top 10 - au tabarat de cateva zile pe sarmana de mine, care se juca linistita cu lopatica in nisip si crestea orasele pe insulita ei, fara sa supere pe nimeni... perseverenti, mi-au trimis 6 nave pana acum - banuiesc ca au vrut sa scape de ele, pentru ca alt rezultat n-au avut, decat ca mi-au facut lejer cu mult peste 10000 de puncte defensive, incat n-am atatea agore sa dau paradele... probabil toata populatia mea o s-o tina intr-o petrecere pana la Craciun :D
azi sunt suparati rau, mi-au trimis navele in pereche ... o carca de jucatori cu pretentii au sarit in haita pe cele 5 satucuri amarate, ce le detin in proprietate personala :D ... deh, first class ally! :p
 

DeletedUser

Guest
Pe ce mare se intampla toatea astea?
Si eu de ce nu am parte de actiune de acest gen? Pe marea mea doar de copii "next Generation" am parte.

Care-i marea alianta care tabara in halul acesta fara de hal pe saracuta de tine?

Zi-i la mosu care ti-s orasele sa-ti trimit vreo 2000 bierme sprijin, sa dormi linistita.

Morala: Dupa cum zicea marele Gambetta cand spaniolii tabarau peste orasele italiene in secolul XV sau ceva : "Ce uameni, dom'le, ce uameni!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5815

Guest
=GREPO-ALLSTARS= ... in traducere libera stelutele grepolisului :D

marea 55

si update-urile de azi, in final au fost 4 nave... de 3 am scapat, una singura a intrat
si au mai trimis inca una de care sper sa ma debarasez repede

pana acum, scorul e de 9-1 ... pentru mine :D
 

DeletedUser5815

Guest
mai "dragutule", spune-mi ceva ce nu stiu :D

pai marea majoritate cu ce crezi ca le-am scos? :p
si-apoi, de unde mama naibii atata ofensiva cand am 5 orasele amarate pe lumea asta, din care 3 sunt sub 6000 de puncte? :D
 

DeletedUser

Guest
mai "dragutule", spune-mi ceva ce nu stiu :D

pai marea majoritate cu ce crezi ca le-am scos? :p
si-apoi, de unde mama naibii atata ofensiva cand am 5 orasele amarate pe lumea asta, din care 3 sunt sub 6000 de puncte? :D

e draga lasai sa se bucure doar ei sunt vedetele serverului :))
noi suntem oameni seriosi, vrem sa ne distram nu sa ne dam mari :pro:
 

DeletedUser

Guest
Hahahahahahaha.

Ce-mi place mie folosirea excesiva a diminutivelor in propozitii/fraze de catre persoane.

Si sa nu uit. Hahahahaha.
 

DeletedUser

Guest
Bine punctat, tu poti sa te ocupi de cresterea satelor de barbari. Iar noi o sa le luam de la voi ;)

Multa bafta!
 

DeletedUser6401

Guest
Pe ce mare se intampla toatea astea?
Si eu de ce nu am parte de actiune de acest gen? Pe marea mea doar de copii "next Generation" am parte.

Orientalis, eu ti-am mai spus: actiunea adevarata se afla pe marea 55. Acolo se afla cele mai puternice aliante.
 

DeletedUser

Guest
@tania321: Dacă eu mi-aș fi ales ca nume al alianţei Linguriţa de cacao, n-aş fi făcut niciodată mişto de numele altora.

@aty966: Banuiesc că tania321 s-a gândit doar să se distreze, nu să se dea mare când a deschis topicul ăsta, nu?

@tania321 + aty966: nu înțeleg de ce vă tot văicăriți că aveți punctaj mic, de vreme ce v-ați coalizat 7 alianțe cu un total de 10 milioane de puncte împotriva noastră. Deci până la urmă tot noi suntem în inferioritate. Dacă voi, la totalul ăsta, nu sunteți în stare să vă coordonați, asta deja nu mai e problema noastră, nu credeți?
 

DeletedUser

Guest
@tania321: Dacă eu mi-aș fi ales ca nume al alianţei Linguriţa de cacao, n-aş fi făcut niciodată mişto de numele altora.

@aty966: Banuiesc că tania321 s-a gândit doar să se distreze, nu să se dea mare când a deschis topicul ăsta, nu?

@tania321 + aty966: nu înțeleg de ce vă tot văicăriți că aveți punctaj mic, de vreme ce v-ați coalizat 7 alianțe cu un total de 10 milioane de puncte împotriva noastră. Deci până la urmă tot noi suntem în inferioritate. Dacă voi, la totalul ăsta, nu sunteți în stare să vă coordonați, asta deja nu mai e problema noastră, nu credeți?

Doar de 7 sti u :))
 

DeletedUser5815

Guest
@Senectut
daca nu ne-am distra, la ce mama naibii ne-am mai juca? doar sa ne lovim de declaratii sforaitoare si oameni care se iau mult prea in serios, inclusiv in ceea ce priveste nick-urile si numele aliantelor? :)

ca dovada ca ma amuz teribil de numele aliantei din care fac parte :D ... stau mereu dupa usa cu polonicul in mana si imediat cum apare cate unul la mine in batatura, pac! il ard :D ... mi-a scapat un neastamparat pana acum, care mi-a facut zile fripte, dar scorul e tot in favoarea mea... momentan 1-11
 

DeletedUser

Guest
@Senectut
daca nu ne-am distra, la ce mama naibii ne-am mai juca? doar sa ne lovim de declaratii sforaitoare si oameni care se iau mult prea in serios, inclusiv in ceea ce priveste nick-urile si numele aliantelor? :)

ca dovada ca ma amuz teribil de numele aliantei din care fac parte :D ... stau mereu dupa usa cu polonicul in mana si imediat cum apare cate unul la mine in batatura, pac! il ard :D ... mi-a scapat un neastamparat pana acum, care mi-a facut zile fripte, dar scorul e tot in favoarea mea... momentan 1-11

Nu trebuie sa te lauzi draga doar noi ne plangem aici nu ai observat :))
 

DeletedUser6448

Guest
...

as face si eu comentariu dar ma abtin.....sau mai bine nu....tania eu ti-am zis niste lucruri....si ai obs ca nava aceea a intrat probabil datorita atacului meu....eu sincer nu am vrut oras de la u....ca esti constienta ca daca vroiam....cu singurantza luam...eu daca iau de acum inainte orase ...cu siguranta vor fi de la jucatorii mari din aceasta lume....dar sincer m-am cam plictisit si de atata atac atac si iar atac....m-a asteptam sa mai ma si apar....dar vad ca nu are rost :D...am lipsit cateva zile si tot nu am avuut niciun atac...ce farmec are jocul asa>?


P.S: aty966 cine esty in joc?
 

DeletedUser5815

Guest
epilog:
dupa lupte indelungate si peste 20 si ceva de nave trimise, razboiul s-a terminat :) ... dar nu va faceti iluzii, I'll be back... si imi voi recupera orasele, intr-un fel sau altul :)
 

DeletedUser6401

Guest
Hmmm.....Ai ramas doar cu un oras...Asa se intampla cand vine o intreaga alianta peste tine... :(:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus