Stadion

  • Autor subiect DeletedUser4201
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4201

Guest
Cum am promis in :topicul lumii kappa, o sa pun cateva poze facute in National Arena. Daca mai sunt persoane care au fost si doresc sa impartaseasca pozele cu noi, am fi incantati. Cu siguranta exista poze mai bune ca ale mele ce merita vazute. Am hotarat sa pun aici, deoarece este offtopic daca pun pe acela de acolo si riscam sa starnesc reply-uri cu alte poze in acel topic.

poarta.jpg



peluza2.jpg



peluza.jpg



cornero.jpg



cornerinalt.jpg



ansamblu.jpg



alee.jpg


Ca si concluzie:

Poate repet vorbele altora: STADION AVEM DE 5 STELE. Ne mai trebuie o echipa, macar de 3 stele!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Noua ne mai trebuie cel putin vreo 500 de ani prin viitor ca sa ne dam seama ca suntem de dobitoci. De ce? Pt simplul motiv ca jucam cu San Marino ,iar Argentina ne-a dat la M..E( cum se spune pe romaneste) . Cat de dobitoc poti sa fi incat sa aduci pe San Marino la Bucuresti?!!! Nici macar n-am pus-o de-o miuta cu fratii nostrii bulgari( vorba aia: NE BAT AIA DE SUNA APA IN NOI ) ,in locul celebrei ARGENTINA.
 

DeletedUser

Guest
am fost si eu cu prietenii , dar .. nu am avut aparatu la mine , si cu telu , nu se vedea bine.
am fost dupa-amiza pe la 16:00 si dupa pe la 22:00 cand nocturna era deja aprinsa.

cele mai bune scaune au fost fotoliile alea :)
pacat ca nu ne-a lasat sa mergem si mai sus , ca sa vedem cum se vede de acolo .
 

DeletedUser

Guest
Noua ne mai trebuie cel putin vreo 500 de ani prin viitor ca sa ne dam seama ca suntem de dobitoci. De ce? Pt simplul motiv ca jucam cu San Marino ,iar Argentina ne-a dat la M..E( cum se spune pe romaneste) . Cat de dobitoc poti sa fi incat sa aduci pe San Marino la Bucuresti?!!! Nici macar n-am pus-o de-o miuta cu fratii nostrii bulgari( vorba aia: NE BAT AIA DE SUNA APA IN NOI ) ,in locul celebrei ARGENTINA.
Amice documenteaza-te inainte sa faci comentari aiuria .
 

DeletedUser

Guest
Amice, nu stiu ce ti se pare atat de aiurea !

Argentina ne-a dat la M..E,jucam cu o echipa de functionari publici din San Marino,si cred ca mancam bataie!:rolleyes:
Pai,acel''ne-au dat la M..E'' reprezinta:dupa o Copa America ff slaba,Argentina a schimbat antrenorul,acest nou antrenor se pare ca nu a mai fost de acord cu amicalul.Apoi pe data de 14 Aug. se joaca ''El clasico''(Real-Barca) cu siguranta Messi ar fi preferat sa joace in El Clasico decat sa joace cu romania :),deci pica clauza in care Messi trebuia sa joace 65 min,si asa s-a ajuns sa nu se mai joace :).In concluzie eu cred ca sa-u facut ei de rusine prin lipsa de profesionalism .

P.S. San Marino ocupa ultimul loc in clasamentul fifa :)))
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus