Spamuirea cea de toate zilele

  • Autor subiect DeletedUser15679
  • Data de început

DeletedUser15679

Guest
Frumoase setari. Daca puneau bonusul pana pe la 12 asa dormeam si eu mai bine :cool:
 

DeletedUser12202

Guest
Lasa ca poti dormi,nu se ataca ziua,doar noaptea :)..Mai nou asa se joaca,ai uitat :)?
 

DeletedUser12202

Guest
Dragilor,joc de ceva timp,nu stiu f.multe-doar baza-mea culpa,dar spuneti-mi si mie cum trimite un singur jucator 5 atacuri la sec,plus alte 3 la fel.Am incercat si eu,am facut simulari,serverul nu m-a iertat.Ce trebuie sa fac,cum sa fac,sa anulez handicapul dat de server ?Care este secretul ?
Intreb la modul f.f.serios,recunoscandu-mi nestiinta,limitele.
 

DeletedUser12202

Guest
Sper sa primesc raspuns in anul acesta :).
Oricum,va doaresc tuturor un An nou fericit !
 

DeletedUser9563

Guest
Nu ai auzit de cei care folosesc tot felul de programe de automatizare a jocului?Sint unele programele care ataca in locul tau si sint unii jucatori care altfel nu stiu sa joace.Altfel e cam greu sa reusesti asa ceva.Trebuie sa umpli caiete cu calcule ale timpilor si cind sa dai drumul la atacuri si nici asa nu e garantat ca iti iese cum vrei.Iar banati sint doar cei care nu au pile la adminii Grepolis Romania, dar asta deja cred ca stii.De aia jucatorii fug pe serverele externe.
 

DeletedUser9563

Guest
Si cred ca va urma o pedeapsa pentru mine pe forum pentru ce am zis despre admini, dar chiar nu imi pasa daca imi dau vreo pedeapsa.Adevarul intotdeauna doare.
 

DeletedUser1411

Guest
Eu ma întreb așa... de multă vreme.. voi, cei care aruncați cu vorbe, de fiecare data când nu va iese ceva, in echipa inno, aveți și argumente/dovezi pentru a va susține afirmația? Sau vorbim așa... doar ca sa ne aflam in treaba?

Barbarule... poate ma luminezi și pe mine cumva. Eu-s mai mică și plăpândă pe aici...
 

DeletedUser15785

Guest
nedreptati sunt multe alecsandra ... doar ca dovezile nu sunt palpabile datorita asa ziselor restrictii ale adminilor de a le oferi
eu, sa fiu sincer, am facut doua tichete la hamburg, de cand joc eu (2010), iar datorita unuia, cred eu, caci imd dupa el s-a intamplat, serverul romanesc a fost oprit timp de o ora si ni s-a spus ca problema e de la hamburg ... poate i-a verificat serverul lu' nenea stil, sefu' cel mare
 

DeletedUser9563

Guest
Poate voi astia noi in echipa de moderare nu sinteti asa, dar se stiu cei despre care este vorba si care au favorizat aliante si jucatori desi se stiau ca folosesc tot felul de mijloace ilegale doar pentru a obtine o coronita sau nu stiu ce medalii stupide.Argumente si dovezi au tot fost aduse si voi astia noi nu le stiti pentru ca forumul vechi nu mai e vizibil.
 

DeletedUser12202

Guest
Eu ma intreb,voi care sariti ca arsi cand va simtiti atinsi,de ce nu sariti la fel de prompt cu raspunsuri ?Am pus o intrebare la modul f.f.decent.Am asteptat,VREAU SI EU UN RASPUNS DE LA CEI CE STIU SI SUNT AVIZATI,PT.ASTA AICI INTREBAREA-presupun ca stiti jocu-mea culpa ca asa gandescl,dar...ce sa vezi !Raspuns mie ?Draci !Ignor la max !!!Raspuns..Barbarului (fratiut,te invidiez :) ).Cine sunt eu sa mi se raspunda daca nu va pomenesc ...???Va simtiti lezati de postarea Barbarului ???Sariti prompt !Eu cum sa ma simt vizavi de indiferenta voastra ?Trebuia cateva xxxx langa intrebare ca sa-mi raspundeti ?
Cine raspunde intrebarilor ?Adminii sau moderatorii ?Ca toti sunteti o apa si pamant.Ori intreb peretele de langa mine,ori pe voi,aceeasi reactie.Care este rolul vostru ???
In fine...o las moarta.Ce nu stiu voi intreba direct la INNO,aici,nu aveti timp sa raspundeti,aveti doar timp de...caterinca !
Sunteti,o spun cu regret,o rusine pt.Grepo !
Cu asta s-au incheiat postarile mele pe Forum Grepo.
Voi intreba ce vreau sa stiu direct la sursa.Presupun ca ei vor sti sa-mi raspunda,nu ca voi !
Doamne,sariti la caterinca si scandal dar nu sunteti in stare sa dati un raspuns simplu !
Cine draq v-a pus acolo ???Pt.ce v-a pus acolo ?Natura moarta este peste tot !
In fine...
Vreau sa multumesc echipei Grepolis.ro pt.urarile lipsa de Craciun.
Eu va urez acum un an nou fericit !
Tuturor va urez asta !
 

DeletedUser8466

Guest
Nu ai auzit de cei care folosesc tot felul de programe de automatizare a jocului?Sint unele programele care ataca in locul tau si sint unii jucatori care altfel nu stiu sa joace.Altfel e cam greu sa reusesti asa ceva.Trebuie sa umpli caiete cu calcule ale timpilor si cind sa dai drumul la atacuri si nici asa nu e garantat ca iti iese cum vrei.Iar banati sint doar cei care nu au pile la adminii Grepolis Romania, dar asta deja cred ca stii.De aia jucatorii fug pe serverele externe.
bai barbarule esti mai neinitiat in viata ca o galeata de muci...sincer.Esti cel mai penibil om dupa grepolis..sincer.la varsta care o ai te comporti exact ca un copil .Daca tu consideri ca pe extern nu se triseaza te inseli amarnic.tot heraklionul ai dat din gura aia ca triseaza lumea,dar tu nu ai facut macar o actiune .Nu ai miscat nimic...erai pamant.Dar de aruncat cu vorbe in unul sau celalalt nimeni nu te intrece.Ai incercat tu sa faci o cucerire buna si nu ai reusit? ai facut ceva NOTABIL?bah,stii ca esti slab,taci si incearca sa iti vezi de ale tale.Poate fiecare banuie pe vreunu ca triseaza si ca are vreun cod insa ce ar mai fi pe forumul asta daca am face toti ca tine,sa punem aceeasi placa la infinit?
 

DeletedUser8466

Guest
In fine,este 31 dec,diseara e revelionul si trebuie sa facem urari de bine.uite,sa nu zici ca sunt nemernic,eu iti urez sa te insori ,poate iti mai ia femeia de langa tine nemultumirile astea ale tale...continue!
 
Sus