Spam

  • Autor subiect DeletedUser6448
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6448

Guest
hei...cine ma cunoaste ca jucator si e in marea 55 astept un semn X(
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt prin România, dar nu te prea cunosc. Oi fi vreo vedetă ceva?
 

DeletedUser6448

Guest
Eu sunt prin România, dar nu te prea cunosc. Oi fi vreo vedetă ceva?


ha ha ha ce comic esti....ma refeream ca jucator dupa celelalte lumi...ca nu am vazut nick-uri cunoscute cu care am mai jucat pe alte lumi
 

DeletedUser

Guest
Poate ii aud si de data asta pe-astia din Imperiul Mamut ca si filmarea asta e fake de-a lu Gicu !!! Astia trebuie sa ne apere sau sa ne incinga?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
:) Gicule ,nu prea o intelesei pe aia!!
cum adica .."ce fac jandarmii cand nu sunt camere...bat si injuca cand sunt filmati ???"
tare nu e logic, dar tare
daca vrei parerea mea...nu cred ca pe acolo inafara de ei ..se afla doar ingerasi,fie ei de prin Ghencea,Podul grand sau Groapa,ca mai o fura si altii ..asa e la lupta exista si victime colaterale,ce sa-i faci ...ca pe GREPO ..dar principaliii,o meritau nenica ..orice ai zice :)B-)
 

DeletedUser

Guest
De ce nu se-apuca sa cafteasca si reporterii de televiziune ca si aia ii filmeaza ?!! E vreun semn de INTERZIS FILMATUL in zona? Sa-si puna semne vizibile pe spate ca nu are lumea voie sa-i filmeze si atunci nu o sa-i mai filmeaza nici dracu . Ia sa loveasca si un reporter de la Realitatea sau Antena 3 sa vedem daca au curaj?!! Civilu trebuie sa taca,dupa conceptia lor de gospodari in agricultura,nu? Ei si BGS-ul ce sunt mai smardoi ,din nastere :D
Sa-i bata pe huligani . Ce s-a enervat taranul ala ca e filmat :D Aseara cand ultrasii au caftit un reporter si-un cameraman, tipau toate televiziunile ca fac front comun impotriva huliganismului.Acum ca Jandarmul cu creier de curca a lovit un cetatean nevinovat ,ce fac televiziunile? Eu zic sa dam sanse egale si cocostarcului aluia care si-a luat lanturi in cap de la ultrasi dar si omului astuia nevinovat care si-a luat-o pe coaja de la un jandarm "JMEKER"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu e chiar asa ..exista ceva autorizatii de filmare pentru media in privinta anumitor locuri in care la un moment dat se afla trupe si tehnica ..
 

DeletedUser

Guest
Nu e chiar asa ..exista ceva autorizatii de filmare pentru media in privinta anumitor locuri in care la un moment dat se afla trupe si tehnica ..

PE SPATIUL PUBLIC NU-TI TREBUIE NICIO AUTORIZATIE .|.. Filmarea e facuta in centrul vechi ,omul poate filma cladirile.Asa i s-a sculat lui la ora aia sa filmeze zidurile vechi :D
 

DeletedUser

Guest
Haide bre ..si crezi asta???
putea schimba unghiul ...nu cu zoom pe mascati!!:))
 

DeletedUser

Guest
Am facut un topic de spam.
Pe acesta il inchidem.

Multumesc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus