Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ElChapo

Stie Tot
De ziua mea o fac cu gandu la tine stiind ca am tot ce iti doresti tu ;)
Aia care imi arata pizda si se freca la ea cu gandul la mine cand tu plangeai dupa ea?Ie okey,spor tie =)))))))))))))))))) eu prefer sa le mai schimb(bine tu nu poti sa le schimbi ca nu te ajuta corpul si nici mintea )
Tot imi bag pula in ziua ta hahahahahahaha
 

ElChapo

Stie Tot
De ziua taaaaaaaaa,sa ti readuci aminte cum erai disperat si plangeai dupa ea cand statea cu mine si tu ii dadeai cica interzis=)))))
 

ElChapo

Stie Tot
Si ca idee nu mai incerca sa o aduci prin discutii ca mai rau ii faci :) cine stie ce nebunie ma apuca si ii arat lui ma sa ce fata are si d astea :) vorbesti cu mine pe alte subiecte daca esti baiat destept,daca esti prost continua =))))
 

ElChapo

Stie Tot
Eu ba da,dar cand o aduci in discutie indirect e normal sa ti raspund cu aceias sageata pe care ai incercat sa o trimiti :)
 

ElChapo

Stie Tot
Ai vazut in ultimele zile sa zic ceva daca ea n a comentat sau tu sau oricare altu n a adus o in discutie ? :) tu alte sageti inafara de cele pe care o implica pe ea nu ai putea sa mi trimiti,pe langa faptul ca esti un mutant al naturii,esti si un papa lapte ce sta ascuns doar in spatele unui ecran=))))) baiatul lui TATI
 

RAGNARAR.

Stie Tot
Ai vazut in ultimele zile sa zic ceva daca ea n a comentat sau tu sau oricare altu n a adus o in discutie ? :) tu alte sageti inafara de cele pe care o implica pe ea nu ai putea sa mi trimiti,pe langa faptul ca esti un mutant al naturii,esti si un papa lapte ce sta ascuns doar in spatele unui ecran=))))) baiatul lui TATI
Vai capul tau de amarastean :)))))
 

Deoxys

Membru activ
Du te ma drq de opărit, ca stai la buleala în Germania, și vi la noi pe joc ,și ești 0 ,de mâine o sa stai tor cu orașele goale.. ,și vi sa vorbești după event tu nici nu o sa mai faci trupe... Măcar dacă ați realiza ceva pe jocul asta dar doar din gura ești bun ,marele goldist și când ne trimiteai poze pe grup ca ai băgat de 10 ori 600 monezi ai uitat :))
Ti ai mai lăsat bani sa mănânci și o bucata de pâine...
Asta inseamna sa fii jelos hahaha .. cadtig mai mult eu in o luna decat tu in un an deci mai taci din gura mucosule
 

ElChapo

Stie Tot
Asa e =))) amarastean care si a permis sa te scoata in oras pe bani lui si marele bogatan,fiu de miliardar,fiu de smecher i a fost frica sa iasa din casuta =)))
 

ElChapo

Stie Tot
Vai ca mor :)) inca n ai trecut peste .

Bine si daca o luam asa femeia ti o zis din prima ca nu ar vrea sa aiba vreodata cu tn treaba si tu ai inceput sa fi stocker dala paranoic dupa ea :)))) e grav rau ca inca n a trecut boala .
Ti am adus ss cum a fost faza,daca inca are conversatia e identica =)))))))))))))) nu cred ca e nevoie sa ma repet ca sa realizezi ca intre mine si ea a fost decat o relatie de prietenie,fara alte intentii :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus