Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

phoeniix

Membru activ
eu cred ca sunt lucruri separate si le incurci.
Absolut deloc vrei și restul sa vezi ce înseamnă libera exprimare online? Și încălcarea dreptului unei persoane de a se exprima pe un joc online , de fapt pe un forum adresat unui joc online ,ți le așez pe toate daca vrei , eu am înțeles că joci pe lumea aia Golgi sau cum șo numi asta nu ins că ai dreptul sa ștergi subiecte care țin de de alte lumi doar că sa arătai tu cine ești pe lumea de activezi , nu ai nici cel mai mic drept să îmi ștergi tu mie subiectele legate de joc și conversațiile de ani de zile doar sa pari interesant , cum nu ai avut nici un drept să ștergi subiectul după lumea dilame doar că nu suporți tu anumiți jucatori , singurul tau drept de buna voită era să banezi jucători ce înjurau, asta însemnând sa verifici fiecare subiect cap coada nu sa ștergi un subiect după o lume că așa Tia fost mai ușor, fati munca cum trebuie. ,Pe ce tara ai pomenit tu sa se șteargă un subiect după o anumită lume din cauza unora?
 

1mpact

Super Moderator
Dreptul la liberă exprimare nu înseamnă si dreptul de a-l înjura/insulta pe unul sau mai multi oameni pe forum, ma repet, le incurci.
Pe langa asta, eu nu fac nimic sa va deranajez ca nu e rostul meu pe aici, dar atunci cand depasiti limitele vulgaritatii trebuie sa intervin.
Daca voi o sa pastrati un limbaj civilizat o sa vedeti ca nu se intampla nimic si nu se sterge nimic.

Spor la spam, in limitele rezonabile ;)
 

phoeniix

Membru activ
Dreptul la liberă exprimare nu înseamnă si dreptul de a-l înjura/insulta pe unul sau mai multi oameni pe forum, din nou ma repet, le incurci.
Pe langa asta, eu nu fac nimic sa va deranajez ca nu e rostul meu pe aici, dar atunci cand depasiti limitele vulgaritatii atunci trebuie sa intervin.
Daca voi o sa pastrati un limbaj civilizat o sa vedeti ca nu se intampla nimic si nu se sterge nimic.

Spor la spam, in limitele rezonabile ;)
Chiar te rog frumos sa banezi pe ăștia de înjur vb vulgar etc, însă nu șterge un subiect doar că este mai ușor , nu da cu buretele peste munca altora , șterge și baneazal pe ăla de nu merita sa stea pe acest forum . Fi frate stăpân pe situație nu decurge la lucrurile ușoare , efortul aduce beneficii (cred că ști la ce mă refer) o seara buna sa ai
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Dreptul la liberă exprimare nu înseamnă si dreptul de a-l înjura/insulta pe unul sau mai multi oameni pe forum, ma repet, le incurci.
Pe langa asta, eu nu fac nimic sa va deranajez ca nu e rostul meu pe aici, dar atunci cand depasiti limitele vulgaritatii atunci trebuie sa intervin.
Daca voi o sa pastrati un limbaj civilizat o sa vedeti ca nu se intampla nimic si nu se sterge nimic.

Spor la spam, in limitele rezonabile ;)
Am si eu o rugăminte.
Aplica ban ul ala pentru mine și @saca 24 pana ne cumințim, valabil pt orice alt jucător care jigneste.. ca mai sunt în afara de mine și el.. mai e @ElChapo

Dacă ai și acces la ban...
 

saca 24

Stie Tot
Muie să îi dai mă tii ca nu te a educat. Degeaba pui mure în loc de muie
Pai futu-ti Dumnezeii ma-tii de sobolan, eu iti vorbesc frumos, iti zic si la multi ani, si tu ma iei peste picior?Peste al 3-lea picior?
Nesimtire curata.
Bun asa.Hai sa ne distram.
Dar de maine, ca acuma-s prins cu altele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus