Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

phoeniix

Membru activ
Pt că de la următoarea lume ce apare dispare și filanda intra pe sv eg nu mai exista FL
Atâta stiti . Sa jigniți în mod continuu
Fie pe mine , fie pe bila, fie pe david, fie pe phoenix și așa mai departe.

Grepolis.ro nu vă muri niciodată datorita unora ca tine care instigă si ce zic playerii?? Hai sa intrăm sa ii dam cu harta n cap
La categoria jignit te contrazic , pe jocul asta că pui la suflet tu ,x,y , înjurăturile este treaba ta sau a lui x,y etc pe mine personal mă doare in cot de vorbe jigniri plm , subiectul meu era altul , jignirile le simți doar daca te simți în rest trb sa te doară in pl de toți, baga asta la cap Cornele ..
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Asa si?=))))))))))))))) si ce plm sa mai joci=)))) sa ti iei iar cu harta in cap=)))) pana si astia din fake friends te ar bate =)))))))))) esti prea slab=)))))))) suge mi ai pula tu si toata familia ta de bipolar facut in eprubeta si scapat in cacat la 2 ani
Frumoasa poveste ți au povestit apropiații tai. Ce să zic... îmi pare rău că ai trait prin toate astea
 

ElChapo

Stie Tot
Mie imi pare rau ca te ai nascut...sa te nasti ca sa ti dea bully atata lume...sa te nasti la misto e ceva grav...nu stiu ce plm a avut in ma ta in cap cand te a conceput...si a dorit un baietel si s a nascut o fetita....
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Mie imi pare rau ca te ai nascut...sa te nasti ca sa ti dea bully atata lume...sa te nasti la misto e ceva grav...nu stiu ce plm a avut in ma ta in cap cand te a conceput...si a dorit un baietel si s a nascut o fetita....
Mai povestește ne despre tine
Scrie și o carte despre trăirile tale
 

ElChapo

Stie Tot
Trist,tare trist cat te doare adevarul despre viata ta,incerci sa l negi dar realitatea te loveste zilnic...lasa ca cedezi psihic si ajungi sa ti pui streangul la gat si mai scapa lumea de un bipolar
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Ma duc maine la biserica si aprind o lumanare la mortii pentru tine
Te provoc sa aprinzi 100 lumânări și să faci video frumos.

Sau trebuie să convocam pe Marcos să îți doneze iar?

Oana maine la ora 15:00 să ai video aici.
Dacă nu ai.. esti sărac lipit pământului, n ai bani nici de restaurant în plm
 

ElChapo

Stie Tot
Da am auzit ca esti tu bogat,de ce nu donezi tu ? e 50 de bani lumanarea sau 1 leu maxim,ce s 50 100 de lei pentru tine ?
 

Mr.SunShine

Stie Tot
Da am auzit ca esti tu bogat,de ce nu donezi tu ? e 50 de bani lumanarea sau 1 leu maxim,ce s 50 100 de lei pentru tine ?
Iar cerșești? Ti am dat provocare. Respect o dacă ai bani. Dovedește o

E un termen rezonabil pana maine la ora 15 00 să aprinzi cele 100 de lumânări și să pui video aici după.

Iti pui pe cap o cascheta cu camera
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus