Spam

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Mr.SunShine

Stie Tot
mi-a dat xergio mesaj pe joc ca daca injur imi cumpara cipsuri PINGLES
eu sunt cuminte si nu fac ce imi spui nici pentru 100 de cutii pingles

dorinta lui xergio si a altor fani este sa primesc ban ahahaha
 

saca 24

Stie Tot
Salut,

Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc.
Aveți atatea metode, va rog sa le folosiți, ce câștigați dacă ma spamati pe mine :)

1mpact
Dupa cum observati si dumneavoastra, cu totii ne plangem de faptul ca, preaveneratul nostru coleg @Mr.SunShine , instiga la violenta, la vorbe urate, neortodoxe.Practic ne forteaza mana, ne face sa ne iesim din minti.
Asa ca, cerem exluderea lui de pe acest forum.
Cu stima,

saca24 de cm.
 

Anubis.K

Stie Tot
Salut,

Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc.
Aveți atatea metode, va rog sa le folosiți, ce câștigați dacă ma spamati pe mine :)

1mpact

Aveti de banat multe conturi ale domnului Mr.Sunshine.
 

twistdark1

Stie Tot
Salut,

Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
Puteti folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunea "Politica şi Propagandă", atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc.
Aveți atatea metode, va rog sa le folosiți, ce câștigați dacă ma spamati pe mine :)

1mpact

Pai nu e offtopic?
 

CaponeM

Stie Tot
este o diferenta intre "mue" ceea ce vrei tu sa dai si intre "mure" ceea ce vrea sa dea saca 24.

Iti este frica sa jignesti iar ? la fel cum iti este frica pe grepolis sa ajunga o alianta mare la final ca stii ca pierzi garantat, exemple paros, byllis si dimale... si incerci sa faci tot felul de manevre ca sa nu ajunga o alianta la final.

te inteleg, pierzi o lume cu adversar la final.... dar sa pierzi si a doua dar si a treia deja este prea mult...

mai jos iti pun 2 poze cu niste fructe sa le identifici.... afla ca nu toata viata se rezuma doar la droguri si alcool... mai treci si pe manacre, fructe

Păi și între personalitățile tale este o diferență, mai puțin în ce ține dă inteligență.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus