Spam Resurrected

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TLCNDMM

Stie Tot
singurii din friends care mi se par caterinca si baieti sunt arry si riad, cand am vorbit cu ei mi-au dat parerea ca ii duce capul
arry asa cum este el, i am zis ca daca ar accepta sa vada si peste caterinca si sa vrea sa joace, ar fi primit cu bratele deschise, desi la inceput i ar da un lider cu oalele in cap si l ar pulii bine, macar invata ceva
 

TLCNDMM

Stie Tot
Pai cap tuguiat nici la alianta lui nu poate sa fie lider=))))))))))) nu poate sa fie lider nicaieri(voiam sa i zic ceva dar iar se ataca prostul cand ii spun un adevar)=))))
 

TLCNDMM

Stie Tot
pe dimale au intrat zei si l-au dat jos venom, daddy dragos si mai era un baiat, ca mi scapa numele lui acum coae..
 

TLCNDMM

Stie Tot
Baaaa am o propunere pentru zei astia mai ales pentru un mare lider =))))))
De maine intr o saptamana sa vedem cate orase pierd (inafara de alea ce sunt spre m46 ca p alea le cedez si de bunavoie ca nu stiu de ce dracu a colonizat sorinel acolo) si cate cuceresc
In caz ca eu pierd pariul va dau o suma de bani 100 200 de euro,in caz ca eu castig o pun o noapte capra pe regina voastra =))))))))))
Bine asta daca aveti incredere in grupul vostru ca puteti sa nu luati nave sau in caz ca se iau sa puteti sa le spargeti
Se vede ca ma plictisesc maxim
 
Ultima editare:

CaponeM

Stie Tot
Baaaa am o propunere pentru zei astia mai ales pentru un mare lider =))))))
De maine intr o saptamana sa vedem cate orase pierd (inafara de alea ce sunt spre m46 ca p alea le cedez si de bunavoie ca nu stiu de ce dracu a colonizat sorinel acolo) si cate cuceresc
In caz ca eu pierd pariul va dau o suma de bani 100 200 de euro,in caz ca eu castig o pun o noapte capra pe regina voastra =))))))))))
Bine asta daca aveti incredere in grupul vostru ca puteti sa nu luati nave sau in caz ca se iau sa puteti sa le spargeti
Se vede ca ma plictisesc maxim

:))))))))))))))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus