Spam Lumea Pi!!!

  • Autor subiect DeletedUser6067
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
[video=youtube;01D5B1jWhiE]http://www.youtube.com/watch?v=01D5B1jWhiE&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
Apocalipsa se confirma. Inca o inscriptie veche fixeaza o data exacta pentru disparitia lumii
Inscriptia are 1300 ani vechime, spun expertii.

Calendarul mayas se termina pe data de 21 decembrie 2012, demonstreaza inca o inscriptie descoperita de data aceasta in Guatemala. Aceasta a doua dovada se afla sculptata intr-o scara din stanga din sit-ul La Corona.

Tabletele care vorbesc despre incheierea calendarului mayas au devenit subiect controversat de discutie pe Internet, unde unii internauti sustin ca pe 21 decembrie 2012 Pamantul ar urma sa fie inghitit de o gaura neagra, lovit de asteroizi sau chiar devorat de zeii antici.

"Aceasta era o perioada foarte agitata in regiunea Maya iar acest rege a plecat, constrans sa se refere la o perioada mare de timp care se intampla sa se incheie in 2012", spune profesorul David Stuart de la Univesitatea din Texas, cel care a condus echipa care a facut sapaturile.
Stai domne linistit ca nu va-nghite nici dreacu. nu va-nghite dumnezeu daramite dreacu !!! Va zic eu cum o s-o mierliti cu totii:
Domn Frizer, aici de fata, face rost de codurile de lansare a rachetelor nucleare sovietice si rade, pardon, BARBIERESTE TOATA FATA PAMANTULUI. Asa, doar de plictiseala ,nu ca as avea ceva cu voi .TERMINATI CU ZEII CARE VA INGHIT SAU CU GAURI NEGRE SI ALTE BALIVERNE. Pe 21.12.2012, Nentu Frizeru din Peru, aici de fata ,o sa se joace la butoanele panoului de comanda nuclear a sovieticilor. Sa vad si eu cum functioneaza un panou de-asta de comanda!!!Am auzit ca si memrbii echipei GT sunt in posesia unui astfel de panou de comanda cu mii de butoane dar ei n-au arme nucleare ca altfel ma faceam admin si salvam pamantul de la distrugere...hahaha
Cineva trebuie sa fie si rau ,nu? De-atata bine v-ati duce dreacu cu toti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domnu' Coafeor daca se poate, mai usor cu "urarile de bine", ai un umor pe care nu toata lumea il digera...
 

DeletedUser

Guest
bine v-am gasit! din cat am jucat pana acum, pi pare o lume pe gustul meu; vedem ce va urma! :D
 

DeletedUser

Guest
La multi ani Anca!

mare5774.jpg
 

DeletedUser

Guest
Multumesc mult de tot :"> Si pentru urare, dar mai ales pentru flori, lacramioarele fiind printre preferatele mele :x
 

DeletedUser

Guest
Da :D Bine, la cat de mult imi plac mie toate florile, ai fi nimerit bine oricum :">
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;aHm7PnCCd4E]http://www.youtube.com/watch?v=aHm7PnCCd4E&feature=related[/video]
 

DeletedUser

Guest
Craciun fericit alaturi de cei dragi va urez din suflet tuturor :*

Felicitari_Lumina_Sfanta_Felicitari_Craciun.jpg
 

DeletedUser

Guest
nu se mai cearta nimeni pe aici?
Sau...acum sunteti in acea stare plina de compasiune si intelegere din perioada Craciunului?
 

DeletedUser4185

Guest
Daca propui tu un subiect de cearta sa vezi comenturi si pe aicea
 

DeletedUser

Guest
daca tot e ptr spam tin sa salut si eu pe toata lumea si va urez succes cu cuceririle! sunt nou in acest joc si vreau sa ma prezint!Daca aveti ceva sfaturi pentru inceput ar fi foarte util!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7851

Guest
Pina la definitivarea noului regulament al forumului orice topic de spam/discutii libere/cafenele/etc se inchide
Orice incercare de a deschide un nou topic se sanctioneaza cu ban
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus