Spam lumea ny

  • Autor subiect DeletedUser5957
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Cred ca dupa 5-6 cuvinte schimbate cu tine ,aveam alte pretentii!!!
Nu are nici o relevanta faptul ca stiii..uite iti pot da detalii unde ma gasesti pe mine....ce zici //te bagi :?
 

DeletedUser

Guest
Cratos.. Nu sti :)) Tu ai impresia ca esti primul ce m-a cautat pe Facebook?
 

DeletedUser4063

Guest
Cred ca dupa 5-6 cuvinte schimbate cu tine ,aveam alte pretentii!!!
Nu are nici o relevanta faptul ca stiii..uite iti pot da detalii unde ma gasesti pe mine....ce zici //te bagi :?

Da , fara probleme , daca sunt in zona , o cafea sau un suc ...este binevenit ...oricand!!!
 

DeletedUser

Guest
De cafele si sucuri raspunde kinky..eu ma ocup de partile mai "delicate" ale problemelor.:)
 

DeletedUser6312

Guest
- - - Updated - - -



daca tu esti si in real life cea din poza ...nu ma mir ca stai pe forum la ora asta[/QUOTE]

Bun, pe mine nu ma scoate nimeni in oras dar tu ce scuza ai?:D Aceeasi?:D
 

DeletedUser4063

Guest
- - - Updated - - -



daca tu esti si in real life cea din poza ...nu ma mir ca stai pe forum la ora asta

Bun, pe mine nu ma scoate nimeni in oras dar tu ce scuza ai?:D Aceeasi?:D[/QUOTE]

neah , iti doresc sa ai in viata ...macar ce am eu , daca nu mai mult , atat personal cat si financiar

- - - Updated - - -

De cafele si sucuri raspunde kinky..eu ma ocup de partile mai "delicate" ale problemelor.:)

eu nu ma ocup de probleme ,,delicate,,
 

DeletedUser6312

Guest
Bun, pe mine nu ma scoate nimeni in oras dar tu ce scuza ai?:D Aceeasi?:D

neah , iti doresc sa ai in viata ...macar ce am eu , daca nu mai mult , atat personal cat si financiar[/QUOTE]

Acesta e momentul in care trebuie sa iti multumesc din toata inima mea pentru urare ori sa imi dau ochii peste cap si sa lesin pe canapea de emotie?
 

DeletedUser4063

Guest
neah , iti doresc sa ai in viata ...macar ce am eu , daca nu mai mult , atat personal cat si financiar

Acesta e momentul in care trebuie sa iti multumesc din toata inima mea pentru urare ori sa imi dau ochii peste cap si sa lesin pe canapea de emotie?[/QUOTE]


cred ca prima parte ...ar fii ok
 

DeletedUser

Guest
fiii atent ce sfarsit are telenovela......
apare eroina..si in inhata pe ultimul contestatar...
end
 

DeletedUser6312

Guest
Nu vreau sa se sfarseasca, abia a inceput sa imi placa si sa ma simt si eu bine :(((((((((((
 

DeletedUser

Guest
si eu am 2...si o nepoata de 7 zile pe deasuprea ..na e mai chic :)
 

DeletedUser

Guest
Ca orice muritor de rand,amator de spectacole gratuite, am urmarit si eu aceasta telenovela care are ca subiect "disectia lui Norbit" cu punct de plecare "lauda glumeata" a unui coleg...si sa vedem daca am inteles bine....
Dl Alintat (am vazut ca se pune mare pret pe adresarea oficiala) a comunicat ca stie el "acolo sus" pe cineva care ii poate da informatii despre jucatorul X...->gluma...vine apoi un prieten si spune ca"stai asa ca nu-i asa...acolo sus, nu inseamna conducerea, inseamna alianta Y in care are el spioni si doar vroia sa-l intimideze pe ala, a interpretat lumea gresit". Bun pana aici...acum intrebarea: daca era vorba de conducerea aliantei in care spiona el sau ce facea acolo, de ce a mai spus ca e gluma cand putea sa spuna de la inceput "Bre, nenea Norbit, nu despre voi era vorba, despre astia la care spionez eu, despre sefii aliantei in cauza"...dar nu, a spus ca e o gluma, de unde eu trag concluzia ca el chiar la echipa de conducere s-a referit, apoi a vrut sa o scalde...Asta a fost inceputul..apoi, au venit colegii sa dea cu rosii stricate in admin "huuuu, admin rau care esti tu rau!!!! rusineeeeee! noi platim ca sa jucam si tu ne certi colegul pentru ca a glumit ! ia d-aici pe sub coaste ca esti nepriceput si ca il certi pe al nostru...mananci paine datorita noua, ca altfel ai muri de foame! rusine! la colt pe coji de nuca!!! (partea de final e un pamflet si trebuie tratat ca atare)
Nu iau apararea lui Norbit pentru ca nu imi da din felia lui de paine cu miere pe care o are si nici nu imi aduce ofrande zilnic...doar ca mi se pare aiurea sa-l incoltesti pe unul doar pentru ca a respectat un regulament pe care e obligat sa-l respecte...iar impricinatul a recunoscut ca a gresit ( q.e.d.) ..pam pam :D
 

DeletedUser

Guest
sarna' doamna vrajitoarea .cam tarziu ..ati ratat ....ratat ...vezi sa nu ii strici "amorada" lui kinky:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus