Spam Lumea Beta

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser91

Guest
Imi aduc aminte cat munceai tu noptile la profilul asta, in primele zile de grepolis .. of, of, of
 

DeletedUser

Guest
eh,acu si tu :p

mai intra si tu pe beta.net pe triburile,ca iar ai fost concediat pt inactivitate :D
 

DeletedUser91

Guest
:)))))))))))))

asta e .. nu o sa mai vorbesc cu vis3z pana ... data viitoare, pentru trebusoara asta :))
 

DeletedUser

Guest
salutare toata lumea!Eu...asta e prima data pt mn pe acest forum asa k vreu sa ma documentez:D
 

DeletedUser

Guest
Salut, pentru o documentare mai exactă începi cu asta ah...ce tot vorbesc acolo, aici e zonă de spam, spam , spam :D dar totuşi nu strică să arunci o privire acolo :p
 

DeletedUser

Guest
grepolisemtocion.gif
 

DeletedUser47

Guest
Poziţie Nume Alianţă Puncte
1 allecs1112 Argonautii 9882
2 Norbit Argonautii 7368
3 Kinderul Argonautii 7338

Ca apărător, şi încă rezist :cool:. Ce modest sunt:D
 

DeletedUser

Guest
Frumos, frumos joculetu' ... da' ... cum ma lipesc si eu de o alianta... ca ma plictisesc singurel pe insula... am inceput de o zi si le-am luat fata vecinilor de nu se vad... in cateva zile incep sa-i farmez de plictiseala :p... asa ca... vre-un lider ceva... daca vrea sa ma bage si pe mine in seama... sunt prin balta 75 ... aaa... pardon... oceanul :p
 

DeletedUser

Guest
Frumos, frumos joculetu' ... da' ... cum ma lipesc si eu de o alianta... ca ma plictisesc singurel pe insula... am inceput de o zi si le-am luat fata vecinilor de nu se vad... in cateva zile incep sa-i farmez de plictiseala :p... asa ca... vre-un lider ceva... daca vrea sa ma bage si pe mine in seama... sunt prin balta 75 ... aaa... pardon... oceanul :p

Eventual marea 75 :p
Poti deschide un topic la "Aliante si membri ".
 

DeletedUser

Guest
Hihihi... nu e nevoie... am gasit o alianta mai micuta ca si eu sunt micut... dar ma fac mare si o sa merg intr-o alianta corespunzatoare :p
Momentan fac armata sa curat satele alea de resurse ca nu le baga nimeni in seama pe insula mea ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus