Spaaam

  • Autor subiect DeletedUser11464
  • Data de început

DeletedUser11464

Guest
hai cu spamul, celelalte subiecte au fost inchise.

fuziune inte saciz si de capul nostru, haideti friends cu comentarii.
 

DeletedUser

Guest
Exista cineva interesat care vrea sa joace pe lumea asta ? Stiu un cont bunicel.
Cerinte:
-experienta minim 1 an (sa fi avut macar 400.000p) sau minim 100.000p de batalie (la atacatori).
-activitate macar 4 ore pe zi si verificarea contului macar odata la 2 ore.
-jucator de incredere si matur la minte, exclus mucosi de 12 ani pe care nu te poti baza.
 

DeletedUser

Guest
Nu mai este valabil anuntul, se pare ca jucatorul joaca din nou.
 

DeletedUser11464

Guest
cum vi se pare artemisia ?
locul I e rezervat deja :)
 

DeletedUser13231

Guest
cum vi se pare artemisia ?
locul I e rezervat deja :)


foarte bine ca ai postat peste tot isprava voastra
vad ca esti din R. Moldova - afla ca pe la noi este o vorba in popor: "numele prostilor pe toate gardurile":-O
 

DeletedUser9149

Guest
am si eu o intrebare catre cei care gestioneaza aceasta lume : cit mai dureaza sa faceti un server competent pentru aceasta lume si sa nu va mai bateti joc de noi cei care mai bagam un ban in acest joc ?

- - - Actualizat - - -

Acum fara suparare dar e bataie de joc de cind a inceput lumea asta au fost probleme cu serverul :)
 

DeletedUser

Guest
gurea maryo, ca trebuia sa dau drumu la nava de acu 12 minute si nu imi merge:))
 

DeletedUser

Guest
screenshot_00003.jpg

ma da ce eroi au bagat pe grepolis?
se vede ca nu am mai intrat de mult
 

Atașamente

  • screenshot_00002.jpg
    screenshot_00002.jpg
    20,8 KB · Vizualizări: 15
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Masculu alfa sti cu ce nick joaca geomacelaru ? daca da te rog sa imi zici.
 

DeletedUser9149

Guest
gurea maryo, ca trebuia sa dau drumu la nava de acu 12 minute si nu imi merge:))
ce sa tac ma nu vezi ce mare e bataia de joc ,bagi bani si nimic :)) cind se termina lumea asta pa grepo ca nu se merita si adminii au inceput sa sara nitel calul si sa dea ban pentru nume de orase :)) deja e penibil.a da am uitat traim in Romania :)
 

DeletedUser14188

Guest
de ce ti se pare aiurea sa baneze pentru nume de orase, cata vreme sunt ofensatoare?
 

DeletedUser9149

Guest
crezi ca aceste 2 nume :Kamila paroasa si Kamila turbata sint ofense? mai bine tac ca nu vreau sa stau si eu banat :))
 

DeletedUser14188

Guest
oare kamila respectiva nu e un nick din joc? sa fac efortul de a cauta jucatorul sau jucatoarea?

later edit: nu exista acel nick .. cred ca ai dat niste date eronate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9149

Guest
nu e colegu nimic sint doar simple nume de orase :) in fine nu mai conteaza asta e :)
 
Sus